Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik volt a legnehezebb...

Melyik volt a legnehezebb időszak a babátokkal? (1 év alatt) És mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Hogy 'éltétek túl' vagy milyen megoldást találtatok? Vagy magától változtak meg a dolgok?
2010. szept. 9. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
3-9 hónapos koráig. Nem aludt éjszaka, nappal is csak keveset, már az őrület határán voltam a kimerültségtől, fáradtságtól. Aztán mikor 9 hónapos lett egyszerűen magam mellé vettem és együtt aludtunk. Már nem találtam más megoldást. Még most is velem alszik, pedig már 18 hónapos. Most már agyalok hogy kellene átszoktatni.
2010. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az első három hónap volt nagyon nehéz, a hasfájás miatt. Ráadásul egyikszer nem volt elég hatékony. Nem tudom, hogy éltük túl, de mivel szenvedett ő is meg mi is, elég nehéz volt. aztán hipp-hopp elmúlt. Most 21 hósan a dackorszakkal küzdünk :) ez azért jobb, mert tudom, h most nem fáj semmilye, csak hiszti van.. :))))
2010. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
második vagyok. igen az alvás kezdetektől fogva nálunk is nehéz, még most sem alszik folyamatosan ébredés nélkül, de ezt valahogy tudom kezelni. még mindig... :)
2010. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár az én kisfiam még csak 3 hónapos, de nekem eddig az első pár hét volt a legrosszabb, mert fogalmam se volt róla, hogy mégis miért sír! De mostmár mindig tudom! És persze, hogy tudom, hogy még ezután jön a java (fogzás, stb) :)
2010. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az elso 3honap.brutalis hasfajassal kuzdottunk.most fogzik,ez egy fokkal jobb mert csak neha ordit nem egesz nap.7,5hos
2010. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is az első 3 hónap végeláthatatlan ordítása borított ki mindkettőnket. Az éjszakákkal nem volt panaszunk, csak az az iszonyat erős hangú ordítás, sokszor a dobhártyánk is berezonált... ami a legrosszabb volt benne, hogy nem tudtuk, hogy miért sír. Utána mint akit elvágtak. Nyugodt, mosolygós baba, mostmár csak a szokásos problémák vannak, amik elmúlnak és újak jönnek helyettük, ez már nem gáz, tudjuk kezelni, megérteni. Vagy lehet, hogy beleszoktunk? :o) 9,5 hónapos
2010. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az első 8 hét!Nem akart szopni,így mindig frissen fejt tejet kapott!Nagyon fáradt voltam már!4 hetesen találtunk szakmai segítséget, így onnantól még 4 hét volt mire el tudtu hagyni a cumisüveget!Nálunk akkor megoldódott minden!Hasfájásra hordozókendőt használtunk 4 hetes korától,így egyszer sem fájt utána!Azóta csak néha van nehéz napunk!Az első fog volt még nagyon nehéz,kitapasztalni mi használ nála,azóta jött még 3 de nagyon jól viseltük!

9,5 hós kislány anyuja!

2010. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hasfájós időszakot leszámítva most van a legnehezebb időszak (8 hónapos, jön a 2.foga + náthás, orra bedugulva, nem tud cumizni, egész nap ordít: ha szívom az orrát azért, ha nem akkor azért..)
2010. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 év alatt nem volt semmi gond, szépen evett, aludt, stb...

Másfél évesen volt először "gond", mikor jöttek a rágófogai, és napokig lázas volt miatta, és csak sírt szegénykém :(

2010. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak 4 hós de lekopogom,hogy az első 3-4 hét kezdeti nehézségeit leszámítva(szopizás megtanulása,éjszakázásokhoz hosszászokni,kiismerni a babád,szülés utáni fáradság stb)nem volt semmi gond!Minket hála az égnek elkerült az a brutális hasfájás,csak egy picit fájt a poci de azt is az infacol elmúlasztotta!Lehet,hogy nagyképűen hangzik de az enyém ényleg nem nagyon szokott sírni,inkább csak egy kis nyöszörgéssel jelzi ha éhes vagy ha álmos!Bár én is tudom,hogy majd még ezután jönnek a nehezebbek:fogzás,szeparációs szorongás,dackorszak stb,de most jelenleg azt érzem,hogy napról-napra jobb ez az anyaság!....pfúúú....máris könny csordult a szemembe....
2010. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!