Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az instant gabonapelyheket,...

Az instant gabonapelyheket, amivel sűrítitek az ételeket, hol szoktátok venni? Úgy értem, a boltokban ezeket hol találom? :-) ) A rizsnél? Vagy a gyerekcuccoknál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig bioboltban/refombolt vettem, máshol nem is láttam (igaz, annyira nem is kerestem).
2010. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én dm-ben veszek babylove-osat, van köles, meg 3 gabonás pép, nagyon jók. a tejpépek-tápszerek mellett vannak. olcsóbbak, mint a milupa, vagy hipp
2010. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Babylove-ra szavazok. De láttam már a Rossmannban Kölln márkájút és a Coraban is azt hiszem a műzliknél, (de nem biztos).
2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bioboltban vettem köles, rizs pelyhet. Pille pehely a neve. A rizspehely ára 250 Ft/100g. azonnal oldódik ugyanúgy, mint a Holle, csak az baromi drága.
2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fú, a bőség zavara!

Köszönöm széen Mindenkinek! :-)

2010. szept. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!