Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek az instant...

Mi a velemenyetek az instant teakrol?

Figyelt kérdés
nem szeretnem ilyen cukrozott izekre szoktatni a fiam, de 9 honapos,meg szopik es mar 2x eszunk pepeket de folyadekot nagyon keveset fogad el...1-2 kortyot vizbol...max fel decit/nap. A narancslevet bezzeg dontene magaba, dehat azt sem merem, mert savas. Van a hippnek az edeskomeny teaja amibe csak szolocukor van...az valamivel jobb, vagy hagyjam es csak vizzel probalkozzak, hatha egyszer elfogadja??? Ja es semmilyen fozott teat nem iszik meg...:(
2011. nov. 3. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem Hipp teát a lányomnak, azt hiszem, barackos volt. Kb 9 hós volt, mikor vettem. Éjszakára szántam neki, hogy ne cicizzen éjjel, hanem cumisüvegből tea (víz nem kellett neki, csak nappal). Ez ízlett neki, és legalább nem kellett éjjel szoptatni. Több mint egy hónap alatt ment el egy doboz tea, ennyi gondolom nem ártott meg neki.

Azóta már nem leszokott az éjjeli kelésekről, így a teázásról is.

2011. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Hippet vettem a kisfiamnak. Nagyon szerette, csak akkor kapott ha úton voltunk. Itthon cicizett. Főzött teába ha cukrot teszel. Én 6 hós korátl tettem az ételébe/teájába cukrot, sót. Dokinénink is mondta, hogy kell a szerveteének.
2011. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is instant teát iszik, most 16 hónapos. Mi a Milupát vesszük neki, ezt jobban szereti mint a Hipp-et.

Szerintem nyugodtan add neki, nem lesz semmi baja tőle... Valaki szörpöt ad a gyereknek, valaki csokival tömi, ezeknél csak jobb az instant tea. :)

2011. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KOszi! kiprobaljuk...
2011. nov. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!