Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a már kinőtt...

Mit csináltok a már kinőtt gyerekruhákkal, babaholmival, ha még nem biztos, hogy vállatok újabb babát?

Figyelt kérdés
Elteszitek, amíg végleg el nem dől, lesz-e újabb baba, akár több évre is, vagy eladjátok, elajándékozzátok, és ha mégis újra szükséges lesz, újra beszereztek mindent?
2010. szept. 9. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
elteszem
2010. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam, hogy elteszem. Bár elég pici lakásban lakunk, fogalmam sincs hová fogom tenni, de annyira nem állunk jól anyagilag, hogy ha lesz második akkor megint mindent megvegyek. Egyenlőre még csak én szeretnék nagyon második babát, a férjem még nem biztos benne.
2010. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn kölcsön fogom adni.


Egyik legjobb barátnöm 8 héttel utánnam fog szülni, így pont a kinött dolgok az elejéröl neki jó lesz.


èn is kaptam barátnöktöl rokonoktól, megegyeztünk mit kérnek vissza mit nem.


ezt a kölcsönadást jónak találom, mert föleg 2 hónapot hordja majd a kisruhákat aztán vissza kapom. tudom hogy ö vigyázni fog ezekre.

2010. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy néz ki,nekünk sem lesz másik baba,de a remény hal meg utoljára.elteszem,ami meg lánynak is jó,odaadom a sógornőmnek.ha meg tényleg nem lesz több baba,akkor viszont el fogom adogatni.
2010. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elteszem, illetve a Testvéreméknek karácsony környékén fog megszületni a kisfiuk. Ami olyan, hogy kisfiúra is lehet adni, azt természetesen oda adom nekik. Tudom, hogy ha nekünk lesz kistesó, akkor úgyis kapunk tőlük ruhát.
2010. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

átválogatom, ami nem volt kedvenc vagy széthordta a gyerek az megy (adomány, eladás), de az újszerű cuccok még maradnak, dobozban tárolgatom őket, felcímkézve......szerintem 5-10 évig simán lehet tárolni, akkor meg már azért látni fogod, h lesz következő vagy nem...

Én elváltam, de egy jósnő azt jósolta, h lesz majd házasságom és babám is, mondjuk ezt én is így kalkulátam, szeretnék még egy pici lányt, majd meglátjuk akad e apu is hozzá....:)

2010. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is elteszem, jól jöhet még az öcséimnek. Nekünk is nagyon jól jött, hogy ruhát szinte nem is kellett venni, mert annyit kaptunk. Egy újszülött nem teszi tönkre a ruhákat.

Mi a 2 barátnőmmel forgóban adogatjuk át egymásnak a baba és kismamaruhákat. Eddig 4 gyereket szolgáltak ki, most vannak úton az 5. és 6. babák.

2010. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint mindenki megtartja valamilyen formában. Én is elteszek mindent, továbbadni nem tudom kinek, testvérem nincsen, családban és baráti körben nem nagyon várható kisbaba a közeljövőben.

2010. szept. 9. 16:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!