Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek a nevek...

Szerintetek ezek a nevek szépek egy fiú gyermeknek?

Figyelt kérdés

Vajk, Hunor, Mordred.

Szeretnék ebből kettőt meghagyni, nem tudom melyik passzolna jobban párban, de az igazság az, hogy mindhárom nagyon tettszik.



2022. jan. 21. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Mindhárom név, borzalmas - számomra. A Hunorral ki lehet kergetni a világból, főleg ahogy ismerősők becézik a gyereküket, még a hideg is kiráz.

Huni.. 🤦‍♀️ Mint a puni.. 😂🤦‍♀️

Vajkról meg a vajra asszociálok.


A Mordred.. Hát most komolyan ennyire kiakarsz szúrni azzal a szerencsétlen gyerekkel? Nevetségesen ízléstelen. Nincs az a vezetéknév amihez ez illene.

2022. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak a nyelvtörő részére írnék valamit, két R betű egy névben nem is egyszerű dolog egy gyereknek. Sokáig Mojdjed vagy Moldled lesz - attól függ hogy j-zik vagy l-ezik majd. A Hunolt még érteni fogja a többség de az előbbit nem.

A Vajk nekem mindig is béna van.

2022. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Derjaderja ***** válasza:
100%

Ha Hunor Vajknak nevezed, számolj azzal hogy besorolnak a turulos ősmagyarfanok közé. Ez se rosszabb mint más, csak tudd.

De ha tényleg turulos lennél, nem akarnád

Hunor Mordrednek hívni....

2022. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Mordred Vajk
2022. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

A Hunor nevtol engem a hideg kiraz.

Rossz hogy H betűvel kezdődik, és egyszer olvastam ilyet hogy Hunci és neee.

A Vajk jó, de a Mordred meg Mordoros.

De mindenkinek a saját vaalsztott neve a szép :)

2022. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a Hunor név a kedvenceim között van, Vajk név jó nagyon; a Mordred meg nekem túl morgós név. Meg még később itten a válaszok (még nem mind) elolvasása után a morbid szó jutott eszembe.
2022. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hunor Vajk
2022. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!