Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy kicsit...

Miért van az, hogy kicsit szabadabb lennék, mert nincs nagylányom, de a kicsi egész nap nyöszög?

Figyelt kérdés

NAgylányom elvitték anyósomék "nyaralni", így kicsit szabadabb lennék a fél éves kicsivel.

millió dolgom lenne itthon, elterveztem mit fogok csinálni, de a kicsi megállás nélkül csak nyöszög és hisztizik, sír...

MIÉRT???

Megőrülök....

Az embernek tényleg nem lehet kicsit nyugta néha? Nem lehet, hogy nyöszögés nélkül mondjuk kipucolhatnám a vécét???


2010. szept. 9. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
adjál neki egy eddig nem látott dolgot pl. egy kulcstartót amit nem tud lenyelni egy müanyag poharat, szóval újdonságot vagy tegyél be zenét.
2010. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hú, ezt én is átéltem már... ;)

Én arra gondolok, hogy a gyerekek megérzik ilyenkor bennünk a felfokozott várakozásból eredő "feszültséget" (pl. amikor nagyon szeretné az ember, hogy nyugta legyen, vagy nagyon fontos és sürgős dolgot kéne elvégezni), és emiatt ők is nyűgösek lesznek. Legalábbis én ezt vettem észre, hogy amikor nagyon akartam magamban,kimondatlanul hogy a gyerek nyugiban legyen, vagy aludjon egy jó hosszút, akkor tuti, hogy pont az ellenkezőjét csinálta.

2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen. De miért???? :-))))

És ördögi kör, mert én igeges vagyok, gyerek ideges, én idegesebb vagyok, gyerek még idegesebb....

Nincs jó napom...

2010. szept. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!