Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagylányom és én egy ronda...

A nagylányom és én egy ronda víruson esünk át épp, alig két hónapos anyatejes babámnak mennyi esélye van hogy elkapja?

Figyelt kérdés
Hétfőtől beteg a lányom én keddtől. Mára csappant meg kicsit a tejem, de ha kell óránként szoptatom. szerencsére lázam nem volt. A nagylányom már majdnem teljesen gyógyult, én még a közepén vagyok :( A kicsinek egyelőre semmi tünete, remélem, így is marad, igaz?
2010. máj. 28. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a kisfiam. Az egy év alatt többször is átestem vírusfertőzésen, de kisfiam soha nem kapta el, ő is anyatejes. Szerintem ha nincs tünete a picurnak, akkor valószínűleg megúszta ő is.
2010. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anyatej ellenanyagot termel a betegséged ellen. Én most utoljáta nagyon meg voltam fázva, de a kislányom nem kapta el, volt hogy vírusos hasmenésem volt és azt sem kapta el. Ha nincsenek tünetek akkor szerintem már nem is fogja elkapni. Szoptasd rendesen, ahogy eddig akkor is ha van egy pici lázad. Nekem azt tanácsolták, hogy akkor is szoptatni kell nehogy elapadjon a tejem. Jobbulást nektek!!
2010. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!