Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 47 éves vagyok, van egy 15...

47 éves vagyok, van egy 15 éves örökbefogadott nagylányom, kiderült, hogy terhes vagyok, azt mondták az orvosok, hogy sosem leszek várandós, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idősnek érzem magam hozzá,annak ellenére ,hogy volt idő mikor mindent megadtam volna ezért,most túl későinek érzem ,nagyon szomorú vagyok!Nagyon szépen élünk,büszkék vagyunk a nagylányunkra.
2011. febr. 24. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
10%
Vetesd el.
2011. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
14%
Ehhez is ész kell.. szted ojan könnyen megy?
2011. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg tartsd meg, egyre gyakoribb, hogy valaki 40 felett szül és így hogy az első terhességed, pláne!Drukkolok és várom a fejleményeket!
2011. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
97%

Én nem vetetném el azt amiért mindent megadtam volna. Talán csak túl naiv vagyok de hiszek abban hogy semmi nem történik ok nélkül.



Amikor kisfiammal kórházban voltunk (csak vizsgálaton), volt a váróban egy nő aki nem volt valami fiatalka, konkrétan azt hittem a nagymama. Aztán beszélgetésbe elegyedtünk és mondta az ölében lévő 3 hós babára hogy a kisfia és álmában nem gondolta volna hogy neki ennyi idősen babája lesz :) Azt mondta amikor mnegtudta eszébe nem jutott volna elhajtani hiszen nincs ennél nagyobb öröm. Aranyosak voltak :)


Mindenestere 47 és 47 éves test között is van különbség. Természetesen nem ugyanaz mint 25 évesen szülni, de van akinek fittebb, egészségesebb a teste, és nem lesz semmi de semmi gond a babvárással. Csak egy csomó vizsgálat kell, szűrések, gyakori uh, de nem lehetetlen.

De nem ítéllek el akkor sem ha nem tartod meg, mindenkinek a saját élete, én csak leírtam én mit gondolok.

2011. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
97%
17.50. vagyok, még az jutott eszembe, hogy aki olyan nemes lélek hogy örökbefogadással boldoggá tett egy gyermeket, az nem fog egy másikat meg nem történtté tenni, szerintem :)
2011. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:
97%

Ha amúgy egészségileg rendben vagy, fiatalos a tested, nincs anyagi problémád (nem arra gondolok hogy gazdag vagy, hanem van mit mindig enni, nincs befizetetlen csekk stb.) akkor szerintem tartsd meg! Sőt! Tök jó lesz hogy a lányod megtanulja melletted hogy majd hogy gondozza a sajátját. Én 16 voltam amikor anyukám terhes lett öcsémmel, imádtam hogy gondoskodhatok róla, vihetem oviba stb. :)

Orvosod mit ajánl? Szerinte gondmentes lenne a terhességed?

2011. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd meg:-DD Ha csak nincs tényleg egészségügyi problémád, ami az ellenkezőjét indokolná, ne vetesd el.
2011. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem a sorsra bízom,hogy megmarad e a pici,a férjem mikor megtudta fölkapott és sírt,de a nagylányunk még nem tudja.Nagyon okos,érzékeny,kitűnő tanuló ,remélem elfogadja majd a döntésünket.

Nagyon félek,hogy ennyi idősen milyen kilátások lehetnek egy terhességnél,egészséges életet élek,nem dohányzom.

2011. febr. 24. 18:21
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Az en Edesanyam 42 evesen szult engem ezelott 26 evvel,mindamellett h az orvos nem ajanlotta,igaz nem elso gyerek vagyok de eltelt az elozo terhersseg utan 13 ev.Akkor sokat sirt,mas volt a rendszer,edesapam mar 50 volt,nem tudta mit tegyen,de most nem adna semmiert,azt mondja ertelmet "adtam" az eletuknek idos korukra es fiatalsagot! csak ennyit szerettem volna!

Jaj es amugy volt egy no aki csufolkodott Anyummal es utana meg 2 fiut szult kb45 evesen.

Kivancsi leszek hogy dontesz!?

2011. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy Csoda... a csodákat meg kell becsülni :)

Elsírtam magam...

2011. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!