Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és hányszor eszik/evet...

Mennyit és hányszor eszik/evett 2 hónapos tápszeres babátok?

Figyelt kérdés

az is érdekelne, hogy adtok-e éjszaka is kajcsit. ha már nem, akkor magától szokott le róla, vagy ti vezettétek rá, hogy inkább aludjon éjjel. így nappal gyakrabban eszik?

kicsit hülyén fogalmaztam, de itt olvastam, hogy többeknek ilyenkor már átalussza az éjszakát a babája.

köszönöm a válaszokat!


2008. dec. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szia két hónaposan azért még adj éjjel enni, majd ha elkezded hozzátáplálást akkor meg lehet vele szokatni h éjjel ne keljen már, úgy h ha kel teát vizet adsz neki, aztán nem kel majd mert nem lesz miért:)De még most adj neki ha igényli éjjel.

Nappal meg ahogy kéri, átlagban 3 óránként

2008. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ. éjjel is eszik a kisfiam, de reggel szinte óramű pontossággal iszonyú hasfájásra ébred... fogalmam sincs miért. egyébként is nagyon hasfájós, de ez a reggeli állandó program...

érdekelne más babák hányszor és mennyit esznek. mert a tápszeres dobozon ajánlott egyszeri mennyiségnél a kisfiam kevesebbet igényel. ha az ajánlottat megkapja, sokat bukik...

2008. dec. 15. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónaposan kb50-80 ml-t evett a baba éjszaka,és csak 1szer kért.anyatejnél sűrűbben kell etetni,mert az annyira nem telít,mint a tápszer.egyébként nappal nem evett gyakrabban,4-4.5 órás időközönként,és a mennyiség változó volt,mikor mennyi esett jól neki :)
2008. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen ne foglalkozz ajánlott mennyiséggel, amennyit s amikor igényel.
2008. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én babóm még csak 7 hetes, de 133 ml-t eszik meg naponta 6-7 alkalommal. Kicsit sok, de ha kevesebbet adok, üvölt, mint a sakál! ;) Éjjel kihagy egy étkezést, egyébként kb 3-3,5-4 óránként eszik.
2008. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is tápis és 2 hós. mi most 120-160 skálán mozgunk.Mondjuk nálam nekem kell szabályozni mert ő nagyon ritkán jelzi hogy elég neki.Imád enni annyit eszik amennyit töltök belé.Szokott sírni ,ha nagyon sír adok még ha csak nyöszörög akkor nem.Éjszaka v.mior felkel v.mikor nem.Hasfájos is ráadásul,én már teszek rá hogy másé átalussza az északát v.nem örülök ha nem sír!

2008. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2008. dec. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!