Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babátok hányszor eszik...

4 hós babátok hányszor eszik egy nap, és kb mennyi a napi átlag? Az baj ha már nem 3 óránként eszik? Csak tápszeres a babám.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mi most ezzel küzdünk. 2 hete ment el a tejem teljesen, de már előtte is pótoltam tápszerrel. Mostanában max. 4X eszik napközben, és zöld a széklete. Napközben 5 órát is simán bír tápszerrel! Éjszaka nem kel enni, este 8-tól reggel 6-ig alszik. Tegnap voltunk gyerekorvosnál,azt mondta egy ekkora babának 4 óránként enni kell adni,ha kéri,ha nem! Gondoltam, csökkentem az egyszeri mennyiséget,de akkor meg üvölt. 150-170 között eszik egy alkalommal! Most kaptunk uzsonnára sinlac-ot, és Pregomin Milumil tápszert a HA1 helyett. Ekcémás a babám lába,lehet tejérzékeny! Úgyhogy eddig sem evett 3 óránként a babám,ezzel nincs semmi gond. De a tápszer ugye sokkal később emésztődik,mint ugyanannyi anyatej! :)4 hós kislány anyukája
2011. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Egy ekkora babának 4 óránként kell adni enni, ha kéri ha nem"


Sosem fogom megérteni az ilyen és ehhez hasonló véleményeket...mégis mire alapozza bármelyik "okos" orvos?


Lányom SZÜLETÉSE ÓTA (már a kórházban is) volt, hogy 5-6 óránként kért enni...és sosem vesztett a súlyából, még a kórházban sem...pedig teljesen átlagos adatokkal született. Miért "kell"? Miért parancsolat néhol a tanács? Nincs két egyforma baba. Illene egy két orvosnak képeznie magát, változik a világ...

2011. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igazad van 2.! Azért aggódott,mert 2hét alatt,csak 200 g-ot hízott a babám, és szerinte kevés a 4x étkezés.Pedig tényleg egy hangja sem volt a babámnak,még 5 óra elteltével sem...
2011. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem 1 hónappal fiatalabb a babám, de szintén négyszer eszik egy nap, szinte a kezdettől fogva...és aztán éjszaka 12 órát alszik. Szerintem születése óta csak akkor volt mérve, amikor orvosnál voltunk. Én megfogadtam, hogy addig amíg eszik, alszik és jó kedvű...nem méregetem, így sosem tettem. Szerintem a te babád is tökéletes úgy ahogy van, és ahogy amennyit eszik, alszik és hízik:)
2011. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Köszi 14:55! Pont ez a lényeg! Született 3150g és 49cm. Jövőhéten lesz 4 hónapos, most 5900g és 61cm. Szinte elnyúlta a testsúlyát...hihetetlen nagy babó, még a doki is mondta,h milyen szépen fejlődik! Erre kevesli a mostani 200g hízást! Ilyenek ők! Köszi
2011. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!