Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet amiatt folyamatosan...

Lehet amiatt folyamatosan beteg a gyerek, mert én stresszes vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves, 8 hos korától egyedül nevelem. 3.munkahelyről rúgnak ki hamarosan, mert folyamatosan beteg a babám. Emiatt a kapcsolatépítés is igen nehézkes. Van egy fel éves kapcsolatom , de nem jutunk egyről a kettőre , hiszen ha nálam alszik, nem tud aludni , mert a gyerekem egész ejjel köhög , sír stb. Mindenkinek a gyereke fél év után megerősödik a bölcsiben. Az enyém egyre gyengébb.



Létezik hogy mar azért beteg a gyerek másfél éve folyamatosan, mert én stresszes vagyok?…


2022. jan. 25. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2022. jan. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Két külön ember vagytok fizikailag. Maximum mentálisan viselheti meg ha anyu idegzsába. De attól meg nem lesz taknyos.
2022. jan. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a közérzet közrejátszik a betegségekben. Ha te állandóan feszült vagy, az rá is átmászik valamilyen mértékben és az ő egészségének sem tesz jót, de nem gondolom, hogy ez az alapvető probléma. Beszélj a gyerekorvossal, hogy hogyan tudnád trenírozni egy kicsit az immunrendszerét. Otthon is nézz körbe, hogy nincs-e valami allergén, vagy penész esetleg, ami a baj forrása lehet.
2022. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hát persze. A gyerek leveszi az anya minden rezgését. egy ilyen pici gyerek minden második héten beteg lesz a bölcsiben, sok ilyet hallok. Immunerősítőt próbáltál a kicsinek? Illetve sajnos ez türelemjáték, az első 1 év után általában már jobban bírják. Ha te full stresszeled magad, hogy nehogy beteg legyen a gyerek, az lesz. Szerintem ne mostanság próbálj pasizni..
2022. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.Szeptember óta a bölcsis és az ovis fiam felváltva hoztak haza mindent. Rengeteget hiányoztam kirúgtak. Most kezdek egy másik helyen. Ha dolgoznom kell ,márpedig kell segítséget kell találnom. Hiába a vitaminok és az immunerősítő készítmények. Az a baj ,hogy sokan úgyis viszik a gyereket ,hogy csak kicsit köhög ,kicsit folyik az orra ,vagy csak egyszer ment a hasa.Szóval elkerülhetetlen ,hogy hazahozza a gyerek.Kitartás . Apukanak sem ártana kivenni a részét ilyenkor.
2022. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem kötekedés akar lenni, szimplán csak kíváncsiság. A beteges gyerekek szüleinek szólna főleg, hogy ti korábban bölcsi/ovi előtt a gyerkőccel mennyire jártatok társaságba és mennyire tartottatok patyolat tisztaságot körülötte?
2022. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyem nagyon beteges volt,egy evben 70 napot voltam tappenzen+a 40 nap szabim. Nem sokat dolgoztam bolcsi alatt,kozszfera egyetlen elonye,hogy nem rugnak ki a tappenz miatt. Sajnos normalis, a haziorvos szerint is,az immunrendszer ilyenkor tanul,sulis idoszakra lett jobb,sajnos oviban is beteges volt. Osztol tavaszig 4-6 hetente +krupp. Genetika. Szoptatas sem szamit,en nem takaritottam,fertotlenitettem agyba fobe. Fout mellett laktunk,mikor kiköltöztünk videkre jobb lett sokkal. A peneszre tenyleg vigyázni kell,megbetegithet.
2022. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincs penész. Mindenféle immunerősítőn túl vagyunk. Nem takarítok betegesen. Nyáron esőzés után sarat is evett, mikor nem figyeltem, mezítláb szaladt a kertben egy szál semmiben, Dunában fürdött, 3 hónapos korától boltba jár velem, közösségbe.

Koraszülött , talán ez lehet a gond.

2022. jan. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!