Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem esek teherbe mert nagyon stresszelek, és folyamatosan azon jár az agyam, hogy na vajon most össze jön e? Nektek mennyi idö probálkozás után jött a babó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehetséges, hanem biztos, hogy ez a legfőbb ok, hogy stresszelsz rajta, illetve nagyon akarod, ezért nem jön össze. (mármint ha nincs szervi oka, stb.)
2010. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kettő nem áll összefüggésben. hiába mondják azt, hogy azért nem sikerül mert valaki nagyon akarja, ez szerintem hülyeség. olyankor már könnyű bemagyarázni másoknak, hogy na pont nem gondoltam rá és ezért sikerült! ez egy nagy baromság szerintem!
2010. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stresszelni nem jó az biztos.

De szerintem is baromság hogy azért nem jön össze mert sokat gondolsz rá. Sokaknak úgy jön össze hogy évekig csak ezen kattognak hőmérőzés, ovuteszt stb. és akkor egyszer csak összejön. Szóval nem ezen múlik. Mert úgy is összejön ha nagyon sokat gondolsz rá és akarod.

2010. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:53-as vagyok

És még ehhez a témához annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy akkor aki folyton erre gondol, hogy most sikerült-e annak soha nem lesz gyereke? Mint pl. nekem? Aki gyereket szeretne, az nem tud nem rá gondolni, mindenki azon töri a fejét, hogy most vajon sikerült-e. Attól még sikerülhet, nem? Úgyhogy tényleg hülyeség az, hogy amiatt ne sikerüljön, mert ezen gondolkodik, hogy vajon összejött-e a baba!

2010. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a stressz miatt nem születne gyerek akkor a háborúban egy gyerek sem jött volna napvilágra.
2010. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vetélésem után 2 évig folyton stresszeltem hogy megjön-e vagy nem? Ha igen akkor miért? Mit csinálok rosszul? stb...

Volt átjárhatósági vizsgálat, spermavizsgálat, genetikai vizsgálat. Semmit sem találtak. Aztán végső mentsvárként a Kaáli intézet. "Ha mi nem tudunk babát csinálni, majd csinálnak Ők nekünk!" Az első konzultáció után annyira megnyugodtam, hogy mostmár sínen van a dolog, hogy (utólagos számításaim szerint még aznap) sikerült összehozni a fiamat. Ennek már több mint 2 éve.

Tényleg igaz hogy nem szabad rágörcsölni a babaprojektre. (Persze azt is tudom hogy ezt kívülállóként nagyon könnyű mondani.)

2010. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!