Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ferjetek is ilyen figyelmetlen...

Ferjetek is ilyen figyelmetlen veletek?

Figyelt kérdés

Hajnalba jár dolgozni egy szobába vagyunk a fél éves fiúnkkal.

Felkel, villanyt kapcsol, szekrényből válogat, tolóajtósból jól becsapja stb...

Én addig főzzek kv-t neki persze. A fiunk fel kel ő elmegy rám marad persze a visszaaaltatas.

Legalább 3x kértem már szépen.

Ma már megkerdeztem tőle hogy lehet ekkora paraszt és figyelmetlen a fiúkra nézve?!

Mondta hogy ne hargudjak jobban fog figyelni mostmar.

Csak az a baj hogy elsőre is ezt mondta....

Mit tehetnek?


2022. jan. 25. 10:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is korábban megy mint ahogy kelnénk. A ruhát előző este ki lehet készíteni, hogy ne kelljen legalább szekrényt nyitogatni.

Az én férjem el tud úgy indulni, hogy csak a fürdőben csinál fényt.

2022. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk nincs másik szobátok?

Oké, hogy szép dolog ez az együtt alszik az egész család dolog, deeee... ha valami nem működik, nem kell erőltetni.

2022. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
Én hajnali kettőre járok dolgozni, igyekszem minél halkabban készülődni. A nappaliban öltözök át, előző este odakészítem a ruhám. Kávét nem iszom, de ha innék is, megfőzném magamnak, nem zargatnám vele az asszonyt.
2022. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Kikészíti a ruháját és a fürdőben öltözik fel.
2022. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk én eleve nem raktam volna a babát a mi szobánkba. Nekem is a férjem fog dolgozni, én pedig leszek a babával. De nem raknak a picurt a saját szobánkba, mert mi ha, ha egész éjszaka senki sem alszik majd tőle? A férjemnek reggel munkába kell mennie, helyt kell állnia. A másik, hogyha én nem kelek korán és ő ezt tudja, mindig kiteszi a másik szobába a ruháját és lábujjhegyen kisurran, nem reggel motyózik, ahogy én sem, ha fordított a helyzet. Ilyesmire odafigyelünk. Reggelit stb magának csinál.
2022. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Alvási apnoeja van a babánknak így azért alszik velünk.
2022. jan. 25. 10:45
 7/42 A kérdező kommentje:
3 hónapos koráig nagyon sokszor jelzett a legzesfigyelő NEM TÉVESEN! kivizsgaltak a Heim Pálba és akkor mondták hogy sajnos ez sokáig így is marad nála ez ellen nem tudunk mit tenni sokszor elfelejt levegőt venni. Így érzem biztosnak hogy velünk van.
2022. jan. 25. 10:46
 8/42 A kérdező kommentje:

Akkor nem fujom fel.

Én ki nem rakom a ruháját előző este nem az anyja vagyok.

2022. jan. 25. 10:47
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem mondta, hogy TE rakd ki a ruháját. 😅
2022. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy én mert ő biztos nem fogja.
2022. jan. 25. 10:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!