Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem figyel ha szólok hozzá,...

Nem figyel ha szólok hozzá, miért?

Figyelt kérdés

A babám 8,5 hónapos. Megtanult már 2 hete mászni ès kb aznap bútor mellett felállni. Ebben a ket hetben semmi sem kötötte le csak a mozgás. Mivel a kúszással ilyen messzire nem jutott eddig ez nem zavart. De most mar semmilyen szintem nem hallgat a tiltásra (pedig még eleinte legalább visszafordult vagy rámnézett ha szóltam hogy nem szabad). Sőt ha feláll valahol, ahol valami érdekeset akar elérni hiába megyek oda es szolok neki hangosan, halkan, szépen figyelem felkeltően még csak rám se néz, oda se fordul.

A hallásával semmi baj nincs. Tökeletesen hall és figyel is-amikor akar. De ez kicsit ijesztő, hogy olyankor mindent ennyire kizár. Gondolom ő még nem tud “alkalmi süket lenni”, mint néha a gyerekek ha vmire direkt nem figyelnek.

Más baba is csinál ilyet? Amellett most már mindenhol csak állni szeretne.



#érdeklődés #figyelmetlenség #Áll a baba #csak a mozgas
2019. okt. 10. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most izgalmasabb az hogy elér dolgokat, mint a te magyarázásod.
2019. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ez ilyen kor. Egy pillanatra nem maradhatnak egyedül. Jó nagy szívás.

Nekem akkor esett szét az addig még tűrhető háztartásom, amikor elkezdődött a turbókúszás

...

2019. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szeretnem megkerdezni, h utana hogy alakultak a dolgok nalatok? Hat az en kisbabam is pont ennyi idos, es azt veszem eszre, hogy alig figyel ram. Aggodok en is. Koszi, ha valaszolsz, remelem jol vagytok
2023. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!