Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ehet a baba zoldseget...

Mikortol ehet a baba zoldseget es gyumolcsot hejastol ? 1 eves lor utan mar szabad?

Figyelt kérdés
Vagy meg akkor is nehezen emesztheto?
2022. jan. 27. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Amibt tudott darabosat enni már azzal adtam


A héjat sosem tudod emészteni, pont a eostanyag a lényeg



1 évesen természetesen kaphatja màr, viszont nekem van olyan alma, aminek a 3,5 èvesem sem eszi meg a héját

2022. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban is adtam, sosem volt bajuk tőle.
2022. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellett volna anélkül adni? 😳
2022. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy minek a héja. Pl adtam nyáron barackot héjastúl, de mindig nagy darabban ráragadt a nyelvére és zavarta, így arról leszedtem. De mondjuk a körtét meg tudja enni héjastúl.

Darabosan eszik kezdetektől, szóval ahol zavarja, ott leszedem, ahol nem, ott nem.

2022. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez most inkább olyan kérdés,hogy megeszi-e egy éves kortól a héját.

Az enyém nem.Kiszedi a szájából az alma héját,illetve most már 2 éves inkább körbe rágja a falatokat.


Adni szerintem lehet már egy éves kortól is,ha magát a gyümölcsöt is el tudja rágni akkor a héj sem gond.

2022. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!