Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a biológiája annak, hogy...

Mi a biológiája annak, hogy friss pelusba jobb kakilni?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy peluscsere után 10 perccel tuti kakilnak a babák?

Vicces. Ők nem tudják, hogy kell spróloni?:-))

Pisisbe miért nem jó kakilni?


2008. dec. 15. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Hehe...

ezt csak ők tudhatják, de mindegyik tudja..velük születik..:)))


Valszeg a pisis pelus már kényelmetlen, csípi a popót, elveszi a koncentrálást a kakilásról...

2008. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még az a szerencsésebb, ha már van rajta pelus és akkor intézi el a dolgot...

Az én kisfiam még csak két és fél hetes, de megszámlálni sem tudnám, hogy hány kakit nyomott akkor, amikor épp nem volt már rajta pelus, befejeztük a takarítást és kivettük a feneke alól a régit, hogy berakjuk az újat.

De a pelus nélküli pisilés mindennapos és akkor nem csak egy tiszta pelus megy nálunk kárba, hanem egy komplett öltözék... :-)

Egyébként szerintem amiatt van, mert peluscserekor a hasukhoz nyomódik a lábuk, illetve a babám is felhúzza, össze-vissza rugdos és szerintem ezek a tornagyakorlatok indítják meg a pisit/kakit.

2008. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:-)

Igen, én is arra gondolok, hogy ilyenkor meg van mozgatva:-)Cseles akarok lenni, hogy várok, de bármennyit várok, akkor is 10 percre rá kakil:-)

Édesek:-)

2008. dec. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!