Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz orr váladékot hogyan...

Száraz orr váladékot hogyan szedjem ki a babám orrábol? 1 hetes és hallatszik hogy attól szuszog

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baba tengervizes orrspray,az fellazitja es utana lehet szivni neki ovatosan.a visszabukott tej is bele tud szaradni.
2022. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én fültisztító pálcikával szedem ki neki. Ha nem muszáj, ne szivassuk magunkat az orrszívóval.
2022. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Nekem mar az újszülött babamnak szivtak a klinikan,semmi baja nem lesz,sot hazajottem,jott a haziorvos es o is. Az elso par honapban világát se tudja a baba,nem is sirnak,nem faj ez.
2022. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiziológiás sóoldatot cseppentek a nózijába és kiszívom :) A cseppentést jobban utálja, a szívás meg sem kottyan neki :D Durva amúgy, hogy mennyi trutyit kiszippantok 1-1 alkalommal.
2022. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
#3 ugye te sem gondolod komolyan, hogy azért mert a te babád nem sírt akkor másé se?!
2022. jan. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De,komolyan gondolom,olyan kicsi,hogy fel se fogja mi történik,nem sirnak,nem is fel. z elso 3-4 honapban eszre sem veszik
2022. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a takony az orrlyukában vagy csak a szuszogásból gondolod, hogy az lehet a "baj"? Mert az első hónap(ok)ban a babák mindenféle furcsa hangokat képeznek lélegzés címén. Szuszogás, hörgés, röfögés, szortyogás, hortyogás, zümmögés, sziszegés, bugyborgás, bármi belefér. Pozíció váltásra a zaj legtöbbször megszűnik vagy átalakul. Ez bizonyíték is lehet rá, hogy nincs blokk az orrában. Ha tényleg blokkolt az orrlégzés, azt észreveheted onnan, hogy nem tud nyugodtan szopni pl. Feleslegesen ne piszkáld az orrocskáját. Tudom, sokszor nehezen hihető, hogy nincs semmi bajuk a csecsemőknek, amikor furán lélegeznek, férjem is mindig lesápadt, amikor meghallotta a kisbabánk egyes légzéstípusát, de a pozícióváltás a kulcs, tényleg.
2022. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!