Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan szülőkhöz szól a kérdés,...

Olyan szülőkhöz szól a kérdés, akik mindketten beoltatták magukat a CV19 elleni mRNS injekcióval a babájuk fogantatása előtt. Megfigyeltetek valami különlegességet a kicsin?

Figyelt kérdés

Pl. az átlagnál gyorsabban fejlődik, hamarabb tartja a fejét, hamarabb kúszik,- ül fel, - jár? Akármi. Milyen színű szemmel született?

Ha csak a fősödratú médiát figyelitek, furcsa lehet a kérdés, de hallani olyanokat, hogy az oltott szülőktől fogant gyerekek sokszor sötét szemmel születnek (ami ugye ritkább, mert gyakrabban világos, ami később sötétedik be), meg hogy gyorsabban fejlődnek.

További kérdések: Időben születtek? Milyen súllyal?

Minden részlet érdekel. Nagyszülők véleménye is érdekelne az ilyen unokákról.



#transzhumanizmus #Oltott szülőktől fogant baba #CV baba #COVID baba #mRNS baba #Human 2.0
2022. jan. 28. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Azt ugye vágod, hogy ha a fogantatás előtt oltatták be magukat, akkor azok a babák még nem születtek meg? :D
2022. jan. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom. Az alufólia sisakodat le ne vedd!
2022. jan. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez a kérdés ezotéria kategória, de azért válaszolok.


Én február elején kaptam a 2. pfizert, ahogy a férjem is.

Májusban derült ki hogy terhes vagyok, 1 hete szültem.


A lányom sötét szemű ( mindenki barna szemű a családban)

41+2 napra született indítással.

3200 grammal

Még csak 1 hetes, nincs semmilyen különleges képessége.

2022. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem előtte hanem terhesség alatt oltattam be magam. 8 hetesen voltam covidos, 29 hetesen kaptam az első, 32 hetesen a 2.oltást. A fiam most 3 hónapos. Egy szem furcsaságot vettem észre, de nem hiszem, hogy az oltás miatt lenne. 54 centivel született, most 3 hónaposan 70 cm. Kb 6 cm-rel nagyobb, mint az átlag. De az apukája magas, 190 cm. Lányom anno 2018ban 55 cm és 3960 gr volt születéskor, 3 hónaposan pedig 63 cm. Egyébként mindent a korának megfelelően csinál, időben született, 4040 grammal. Igen a szeme sötét, mert nekem is barna a szemem😅
2022. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A szemszín nem függ az oltástól szerintem. Nem voltam covidos és nem is oltattam magam terhesség előtt. A lányom mégis sötétkék szemmel született.
2022. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Human 2.0

Komolyan fetrengve röhögök. Remélem, nem oltatod magad és elvisz egy variáns. Túl sok a hülye a Földön, jó lenne a szelekció.

2022. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi beoltattuk magunkat. Hatos ikreink születtek, mindegyik zseni, 2 hónaposan már a doktori disszertációjukat írták. Ja, és persze az aurájuk is indigó meg kristály egyszerre.
2022. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Ugye tudod, hogy ezek a babák még nem ilyen nagyok. Akiket tavaly tavasszal oltottak azok kb most szülhetnek leghamarabb. Nővérem babája pár hetes csak, eddig köszöni szépen jól van. Egyik barátnőmet terhesen oltották már, neki 3 hónapos a babája, ők is jól vannak.


Ezt kb egy év múlva lehet értelmesen megválaszolni.

2022. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Uhh, anyám 😂 Mi nem oltattuk be magunkat mrns-sel, én azért mert már megfogant a pici, és mrns-t különben sem akartam. Sötét szemmel született, és k. gyorsan fejlődik meg nől. Születése napjától nem újszülöttnek néz ki, pedig 40 hétre született.

Szerintem minden egészséges kisbaba marha gyorsan fejlődik, mRNA vakcina nélkül is. Ennek megállapítására nem kell brit tudósnak lenni.

2022. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

"Ezt kb egy év múlva lehet értelmesen megválaszolni."


Nem, ezt mar tavaly is meg lehetett válaszolni.

Az mRNS 72 óra alatt lebomlik és mivel nem génterápiás szer, semmit nem módosít a DNS-en ami bármi hatással lenne a vakcina beadása után megfogant magzatra.

2022. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!