Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani a...

Mit szoktatok játszani a 2,5-3honapos babátokkal? A fiam 2,5 honapos nem igazán köti le semmi csak pár percig aztán nyüglödik, mit adjak neki játszani, csörgö rágoka már jo nálatok, meg tudja foni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Akassz valami mozgót a kiságy fölé vagy a játszószőnyeg fölé.

Könnyű, jól megfogható plüss csörgőket adj neki azzal nem üti meg magát. Még nem tud ilyenkor jól koordinálni és könnyen meg van a baj. Szuper volt nálunk a csörgő labda! Azt nem kell megfogni elég ha csak hozzáér és már gurul is.

2008. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! az enyém két hónapos múlt, és ahogy írod minden csak néhány percig köti le. így minden játék csak néhány percre kerül elő, közben helyet változtatunk, kicsit járkálunk, táncolunk, újra lefekszünk, ölemben fogom. játszószőnyegen fekszik, közben előveszek más játékokat, forgó zenélőt néz, pocit masszírozunk, énekelek neki. ilyesmik, de valóban minden csak néhány percig érdekli.

Még nem fog, így én rázom neki.

2008. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 2,5 honapos, most tanitom a kezebe adni a csorgot,fogja egy darabig,de meg nem igazan erdekli.Viszont a jatszoszonyegenek az ivere mindenfele zorgo targyat akasztottam es a labaval probalja elerni oket,amikor sikerul,akkor pedig nevetgel.Ez mar hosszabb idore lekoti a figyelmet.
2008. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia.bele teszem őt a pihenő székébe ami zenél,rezeg,két oldalt vannak figurás csörgök és ez nagyon tetszik neki,közbe én is beszélek hozzá énekelek neki bohockodok.ő meg vissza mosolyog.a csörgővel én is próbálkozok,van amikor megfogja és egy darabig tartja.na meg a játszó szőnyeg azt is szereti.kiakasztok neki egy csomó szines játékot.fél óra után már föl kell venni addigra megunja a játékottegnap volt 3 hónapos.
2010. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!