Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűglődik állandóan 3...

Miért nyűglődik állandóan 3 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Reggel fél 8-kor kel, tisztába teszem aztán eszik,utána már fektethetem vissza mert még álmos. 11-kor ébred legközebb enni, utána viszont sokszor este 10-ig nem hajlandó elaludni. Kb másfél órán keresztül jó minden. "Beszélgetünk", tornázunk stb. Aztán láthatóan elálmosodik de hiába próbálom elaltatni csak nyüszög, vinnyog, nyekeg,morog stb. Ha hagyom akkor is, ha paskolgatom a popóját vagy hátát vagy simogatom vagy susogok neki - nem segít. Egyre jobban bemérgeli magát és abba sem hagyja amíg ki nem veszem. Akkor kb 10 percig jó aztán megint kezdi, akár kézben van, akár az ágyunkon, akár egyedül, akár velem. Semmi nem jó neki. Babakocsiban meg elvan egy darabig de ha álmos akkor csak üvölt és nem alszik... Én meg már a kiborulás határán vagyok. Mit csináljak vele? Ja és már a cicin sem nyugszik mert folyton kiköpi azán meg bőg, hogy adjam vissza. Pedig elég tejem van mert folyik ki a száján mikor kiköpi a cicit...
2011. nov. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
"paskolgatom a popóját" - nem kéne annyit ütnöd azt a szegény gyereket
2011. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólást! Természetesen nem ütöm a gyereket csak finoman PASKOLGATOM mert azt mondják az okosok, hogy ez megnyugtatja a babákat mert a méhben tapasztalt szívdobogásra emlékezteti... Ezért kell susuogni is...
2011. nov. 14. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint a susogás nem a szívdobogás hangjára hanem a köldökzsinór áramlásának hangjára emlékezteti. Na de ez most lényegtelen a kérdés szempontjából...
2011. nov. 14. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondom nekünk mi segít: number 1 friss levegőn séta(képes 4 órát is aludni. van, h én viszem ki, és 1-2 óra után behozom mózessel együtt, ha az apukája viszi, ő megvárja, amíg magától felébred, ja és éjjel is jobban alszik, amikor sokat van levegőn)


hordozókendő, fitt-ball, bébihordozóban a levegőben hintáztatjuk, nem túl vadul, mert holnapra még gyorsabban akarja :), babakocsiban egy helyben, úgy hogy a szőnyeg szélén döccenjen. Nem jut több eszembe.

2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!