Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már tud forogni akkor most...

Ha már tud forogni akkor most miért nem csinálja? Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

3,5 hónaposan átfordult hátról hasra, akkor ez annyira tetszett neki hogy napokig egész nap csinálta. Letettem a hátára és másodpercek alatt a hasára fordult. Hasról hátra is fordult, de azt csak párszor. De most már másfél hét alatt csak egyszer fordult hasra. Ez miért van? Ha én hasra teszem akkor valameddig elvan. Kinyomja magát, egy kézzel is tud támaszkodni és a másikkal nyúl a játékokért.

4 hónapos múlt pár napja


2022. jan. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nincs kedve. Hidd el, ha egyszer megcsinálta akkor nem felejti el.
2022. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja. Az én fiam is 3,5 hósan átfordult a hasára, aztán pár napig ezzel szórakozott. Majd hetekig semmi. Tegnap lett 5 hónapos. Kb 2 hete kezdte el újra és azóta folyamatosan hasra fordul. Vannak ilyen periódusok a babáknál, amikor csinálnak valamit, aztán napokra-hetekre abbahagyják.
2022. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést megfordult hasra és elkezdte az ég felé kinyomni a popóját 🤔 ebből mi lesz? 😃
2022. jan. 29. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebből lesz a négykézlábas "nehéz a fejem tegyél szőnyeget" mozgás.🥲

Először ugye feltámaszkodni tanulnak meg,majd tartani magukat,utána jön a popsi risza,pucsitás és a kettőt kombózva fog később kúszni-mászni,felállni.

Erősíti a kis lábait :D


De tényleg,ilyenkor sokszor esnek fejre,mert a popsi az égben van érdemes valami puhábbra tenni 🤣

2022. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es köszi a választ. 😊 Habtapi van 2 helyen a házban, arra rakom le. Persze ha majd lemászik róla akkor lemászik 🤷🏽‍♀️😃
2022. jan. 29. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Le fog lassan,mikor rájön hogy olyat is tud és onnantól nincs is megállás :D
2022. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam az "égnek áll a popója" időszakot. Mindig nevettem annyira cuki volt. Mászás, ülés lett belőle
2022. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!