Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 5 hós babám...

Mit csináljak? 5 hós babám nagyon bukós. Amióta tud forogni, rendszeresen hasra furdul, igy viszont kibukja a kaját.

Figyelt kérdés
Próbálom,hogy kicsit késöbb kezdejen el forgolódni,de teljesen mindeggy,mert 2 óra múlva is jön ki belőle.Imád forogni,nem tarthatom vissza.Vagy ne törödjek vele?
2009. máj. 26. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok szakértő,de nem refluxos?

Vannak speciális székek amik refluxos babáknak vannak,teszveszen is van egy áron alul.De kérdezd meg a dokit ne beszéljen egy laikus hülyeségeket

2009. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint igen,de nem szeretné kitenni a kisfiam,indenféle vizsgálatnak,mert az azért nem kellemes,ő abba bízik,hogy 6,7 hós kora körül elmúlik,ha mégse akkor mennénk kivizsgálásra,de addig se köthetem le.van valaki akinek ilyen a babája?elmúlt?
2009. máj. 26. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaha az én nagy lányom is nagyon bukós volt. akkor még hallani se lehetett a refluxról, így nem is foglalkoztam vele. Szépen gyarapodott, mindent megevett.. Annyi gondom volt, hogy naponta 5-6x kellett rajta ruhát cserélni, de azt meg kibírtam. Amikor aztán többnyire szilárd ételt evett, szép lassan elmúlt a bukás és sosem jött vissza. Azóta már 13 éves kész nő.
2009. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom is rengeteget visszabukott ezért az ágyon mindig egy nagy lepedő volt. aztán 6 hónaposan elkezdett mászni és fokozatosan csökkent a büfi. Most 7 hónapos, már nagyon szépen ül,meg fel is áll. Mot már csak néha alig alig jön vissza valami. Szerintem ez nálatok is így lesz
2009. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!