Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát welness?

Bababarát welness?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


11 hónapos kislányunkkal szeretnénk wellnessbe menni egy hétvégére. Olyan helyre, ami bababarát, pl. könnyen megoldható a szoptatás. Jó lenne, ha nem csak wellness lehetőség lenne, hanem kirándulhatnánk is a környéken valamerre. Mivel elég hideg még az idő, így beltéri program lehetőség is szükséges lenne.



2022. jan. 31. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Oxigén hotel Noszvaj
2022. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Gyertek Gyulára. Van egy pár Hotel itt is. Mind baba barát.
2022. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Bármelyik hotelben könnyen megoldható a szoptatás. Simán felmész a szobába, és meg is van oldva. Vagy úgy konkrétan a szaunában szoptatnád, vagy mi a kérdés?
2022. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Nem csak a szoptatásra gondoltam. Több szállodában van szoptatós szoba, pelenkázó stb. Illetve alapvetően nem mindegy, hogy hogy állnak egy ilyen pici gyerekkel. Plusz én sem zavarnám más pihenését egy olyan helyen, ahol nincs direktbe meghirdetve, hogy bababarát.

2022. jan. 31. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nautis is jó volt

3 és 1,5 évessel voltunk.

2022. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem egyszer valaki írta, hogy van ilyen facebook csoport, ahol magyarországi szálloda ajánlást kérnek egymástól anyukák, illetve ki is vesézik, hogy az adott hotel számára mit is jelent a "bababarát" jelző.

Ugye ha hozzátáplálós baba, akkor nem mindegy, hogy ehhez biztosítanak-e eszközt, van-e normális etetőszék, van-e kiságy a szobában, fürdető kád, nagyobbacskáknál wc szűkítő, stb.

Minket még nem érint, úgyhogy elnézést, hogy nem tudtam korrektebb választ adni, de próbálj rákeresni, hátha megtalálod a csoportot. :)

2022. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
CE Plaza Hotel Siófok
2022. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6


Igen!!


Nautist ott találtam


5.

2022. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!