Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 naponta széklet?

3-4 naponta széklet?

Figyelt kérdés

Tápszeres babám 3-4 naponta kakil, akkor viszont általában többször is. Amíg volt tejem, napi 6-7 kaki volt, majd 1-2 naponta, jelenleg 100% tápszeres és nagyon ritkán van széklet.

Ma beszéltem gyermek gasztroenterológussal, Milumil Peptit ajánlott, a gyerek üvöltött, annyira nem ízlett neki. Beba Supreme-et eszik egyébként.


Van bármi módja annak, hogy sűrűbben legyen széklete?

Biogaiát kap a kezdetektől fogva, 4 hónapos lesz.


máj. 16. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiamnak a kezdetektől két három naponta volt kaki.

Anyatejes volt, akkor is maximum egy nap egyszer volt.

Talán háromszor négyszer fordult elő a napi két kaki.

Két éves, és még mindig ugyanúgy van, két naponta.

Én nem oldottam a dolgot, mivel nem fájt a hasa, nem volt nyűgös, semmi baja nem volt.

Ha a törnek sem fáj a hasa, nincs semmi arra utaló jel, akkor szerintem nem kell oldani a problémát.

Persze más dolog ha ordít, nem bír pukizni, stb.

máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törnek - tiednek.(Bocsi javított a telefon)
máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a 2.-3. napon már fáj a hasa, erőlködik. Rengeteg puki van, azok általában könnyebben kijönnek. Laktáz cseppet is adunk neki és már mindent kipróbáltunk.

Nem tudjuk rávenni, hogy másik tápszert egyen, eddig két próbálkozás is kudarcba fulladt.


Ah, bárcsak lenne tejem.

máj. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!