Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsitörlő?

Melyik a legjobb popsitörlő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Zöld Tescos
2010. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Neogranormon. sokszor akciózzák a patikákban, akkor veszek többet belőle, mert egyébként nem olcsó.
2010. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem a kék Pampers és a zöld Dm-es amit használok! De gyakorlatilag szerintem mindegyik jó, legalábbis azt illetően, hogy nem pattogzik ki a kisfiam popsija!!! :-) Viszont egyetlenegy fajta nagyon rossz, mert kicsi és vékony a pampers narancssárga! Iszonyú jó illatú, de vacak minőség...:-(
2010. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

DM-es nagyon bevált, Pampers nagyon nedves, azt nem szeretem, a Huggies drága is és annyival nem jobb, mint a többi, de van olyan barátnőm, aki csak ilyet használ. Ami épp kezembe kerül azt veszem, szeretek újakat is kipróbálni. Szerintem ez is jó, ha nem egyhez szoktatom a popsiját.

A fiam feneke csak akkor pattogzott ki eddig, amikor jött a foga, de akkor sem volt gázos nagyon.

2010. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én eddig 100 félét kipróbáltam, a Niveától kezdve, a gagyi Softinon keresztül mindent.

A legjobb a tesco kék (most akciós)

Utána a zöld vagy fehér dm-es.

2010. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A DM-eset én is csak dícsérni tudom, illetve a Pamperst is. Amit nem ajánlanék az a Rossmannos (Babydream azt hiszem), rá van írva, hogy kamillás, de szerintem kifejezetten büdös, alig várom, hogy elfogyjon!
2010. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nivea és a zöld Tescos, kb. ugyanolyan mind a kettő, csak a Nivea 2x annyiba kerül... :/
2010. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nivea és a Neogranormon jött be a leginkább!
2010. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
zöld tescos és a zöld johnson's
2010. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kék pampers(akciós az auchanba)

Zöld tescós,az is akciós.Ezt a kettőt nagyon szeretem.

Amúgy többnyire az akciósakat vesszük,most van itthon nivea is jó az illata,puha,de szerintem nem elég nedves.

Jó a bogi és az axxo is.

2010. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!