Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsitörlő?

Melyik a legjobb popsitörlő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nivea
2010. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki a sajátjára esküszik


nagyon jó a dm sajátmárkás törlőkendője a fehér csomagolású és a müller sajátmárkása a beauty baby is.


nem tocsognak de nem is szárazak és 4 forint körül van egy lap belőle.

2010. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hogy melyik a legjobb azt ne tudom de Nekem a Lidls nagyon bevált és még az ára is jó.
2010. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Tescos vált be.Most akciós és rég lehetett ennyiért venni. 3csomag (72db/csomag) 808Ft!Szalad gyors és vegyél :-)

1éves baba anyuja

2010. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekünk is a tescos vált be. Elég vastag de nem túlságosan, elég nedves, de nem tocsog.
2010. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Pampers sensitive vagy ami még nagyon bejött az a Tescos.
2010. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Softino, Pampers
2010. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem mindegyik másért jön be.

Amelyik akciós azt vesszük.

Huggies - én szeretem. A kórházban ezzel töröltem meg először a Kislányom. Ha megérzem.......elolvadok.......tudjátok, olyan "első" illat.

Neogranormon - egy időben csak ezt használtam. Most is szeretem, de nem elég nedves nekünk.

Pampers - Elég nedves, elég vastag. Csak azt a savanykás utóillatát nem nagyon csípem.

Nívea - imádom, csak sajna elég vékony és nem elég nedves számunkra.

Johnsons - na most valamiért ez a befutó. Elég nagy, jó de szolíd illatú, és jó nedves is nekünk.

2010. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

3féle,amit használunk:

DM saját márkás fehér,mert az akció nélkül is jó árban van.

a Tescós világoskék,főleg ilyenkor,mikor jó az ára.(meglepő,de nagyon jó.könnyen kivehető,nem túl nedves,mégis jól törölhető vele minden)

És a pampers kék.Azt is akcióba vettem,és meglepődtem,milyen jó illatú,és puha.

Ami nagy csalódás:a Huggises világoszöld.A múltkor volt akció hogy megapack pelus mellé 4csomag popsitörlő.Na finom az illata,vastag is,és elég nedves is.Viszont könnyen szakad.Vagy én vagyok béna,vagy 3ból egyet tuti nem tudok normálisan kiszedni a csomagolásból.

és nekünk a liberos sem vált be.

2010. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
dm saját márkás, a fehér. mert nincs illata. 28 hónapos a fiam és amikor a kaki szag keveredik a törlőkendő illatával, hát az vmi rémisztő:)))) elég nedves, 80 darabos, ami jó, mert már csak alváshoz van pelus, tehát nekünk kb 2 hónapig elég 1 ilyen adag.
2010. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!