Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extra érzékeny bőrű kisbabának...

Extra érzékeny bőrű kisbabának melyik a legjobb popsitörlő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hypoallergén,illatmentesek,ill. a tiszta víz.
2010. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem popsitörlő, hanem lemosás (vízzel) nekik a legjobb.
2010. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Víz
2010. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamilla tea is nagyon jo :)
2010. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon kipirosodott a kisfiam feneke, kamillateás vattával mostam le minden pelenkázásnál. Ez a legjobb érzékeny bőrre, de tudom, elég macerás, pl. ha nem otthon vagytok, vagy siettek, stb. Ezért szerintem vegyél Huggies Pure Newborn törlőkendőt, ez illatmentes, és nagyon-nagyon jó.
2010. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a déemes Babylove popsitörlőre esküszöm, de a legjobb, ha alaposan megnézed az összetevőket. Ne legyen benne parfüm, parabenek, kőolajszármazékok...
2010. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon érzékeny bőrű és Pampers Sensitivet használtunk. Bevállt!
2010. nov. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neogranormon. Nálunk csak a tiszta víz és ez jöhet szóba.
2010. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Otthon oljos vattával tisztítom,mert a sok vizes lemosás szárít.Ezzel nincs is gond,de ha elmegyünk itthonról akkor kellene valami törlőkendő,ezért érdeklődtem.Mindenkinek köszönöm!
2010. nov. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!