Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lepény II-III.fokban éret...

A lepény II-III.fokban éret ez valojában mit takar? mert az orvos nem mondott semit csak hogy nincs sok hátra nem fejtette ki magát hiába kérdeztem.30hetes vagyok. És nem nagyon tudok senkitol sem segitseget kérni ezert inkabb ide irtam...

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy öregedik. Ami természetes. Ellenőrzik majd mindig. Amíg ellátja a feladatát(tápanyagot biztosít a babának), addig nem kell aggódnod ezen.
2022. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link] https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

[link]

Ez csak egy adat, ami önmagában semmilyen diagnosztikai értékkel nem bír. Elvileg természetes folyamat az öregedése, de ha csak egy állapotát rögzítik, nem ismert a sebessége sem. Nekem a 39. héten indult be a szülés, előtte az összes leletemen 0 fokban érettnek írták, s amikor kijött a lepény és megvizsgálták, azt mondták, hogy tökéletes állapotban volt, de lehet hogy az se normális, hogy nincs benne meszesedés a 39.héten, bár én elég sok vitamint, köztük K2-t is szedtem - ez utóbbi képes megelőzni a szervezet mészkiválásait.

Tehát ha más adatok rendben vannak, akkor ez is rendben van.

2022. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!