Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki BABY BJORN kengurut...

Aki BABY BJORN kengurut használ (aminek van a deréktartó része), fáj a háta?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék venni, mert a kislányom nem marad meg a babakocsiban, s néha jól jonne csak ide oda hamar eljutni vele, de félek, hogy nagyon fog fájni a hátam. 6,8 kilós a babám.
2010. szept. 10. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én alapból hátfájós vagyok. Volt egy Cybex kengurunk (amit lehet vízszintesen is használni, amíg kicsi a baba), abban az első pillanattól fogva fájt a hátam nagyon. Lecseréltük BB-re, azóta csak akkor fáj, ha kb 2 órát benne van.
2010. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. S mekkora a babád, ha megkérdezhetem? Hány kiló?
2010. szept. 10. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos, kis vékonyka, 7,7 kg
2010. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz? : [link]

Pont ilyenem van, és el akarom adni, mert a kisfiam kinőtte (teljesen újszerű állapotban van, nem sokat használtuk). Még 9-10 kg-osan is vittem benne, bár nem mondhatnám, hogy akkor már túl hosszú útra be mertem volna vállalni (eleve csak 153 cm vagyok, és 53 kg - súlyfelesleggel). Elvileg 12 kg-ig lehet használni, de már lassan egy éves, és inkább menni akarna. Ha érdekel, írj privit (15-öt gondoltam érte).

2010. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,igen fájni fog a hátad,mert nem jók a kenguruk pántjai,sem a baba terpesze-békatartása (nem is beszélve a kifelé cipelt babákról) ha nem vagy hordozókendő-párti,akkor vegyél inkább abból a pénzből egy "jó" (értem ezalatt:neked is és a babának is egészségügyileg is jó) hordozóeszközt! vannak csatos nagyon egyszerűek :Manduca,Ergo Babay,Cylax,Beco nézz utána!

vagy olcsóbb a mei tai...

gondold meg...a te és a babád érdekében

2010. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem mei tai-t a tesz-veszen.Óriási!Baromi kényelmes,és nagyon tetszik a babámnak.Most 3 hónapos.Hátfájós vagyok,de ettől egyátalán nem fáj,nem kényelmetlen.Csak ajánlani tudom!
2010. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Baby Björn kengurunk van és szerintem nagyon jó. A kisfiam 6,5 kg és múltkor kb. 3 órát volt rajtam és egyáltalán nem fájt a hátam, pedig alapból fáj már a terhesség utolsó harmadától. Szerintem nyugodtan vegyél. Az én fiam is jobban szereti, mert a babakocsiból nem lát ki rendesen.

Egyébként menj el a Brendonba és próbáld ki, hogy milyen, tudom más, ha több órán keresztül rajtad van, de már pár perc alatt is érezni a különbséget a deréktámasz nélküli és a deréktámaszos kenguru között.

2010. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!