Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 9 hónapos babának...

Érdemes 9 hónapos babának kengurut venni?

Figyelt kérdés
Jó ilyen korban abban sétálni vele?
2011. szept. 3. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány kiló a babád? Én már nem vennék, mert nekem amikor már 7-8 kilós volt leszakadt a derekam vele.
2011. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerősünk a 13 hónapos fiát hozta kenguruban... kérdés hogy milyen lehet 12 kilós gyereket abban cipelni
2011. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Nehéz lesz, és kényelmetlen...
2011. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
olyan 8kg körül van és rendes volt a tulaj mert odaadta kipróbálni hát tegnap végig sikogatta az utat annyira élvezte.Nem lesz káros ha ebben megyünk boltba sétálni stb.
2011. szept. 3. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nekem a kendő bevált. Azzal a hátamra is köthettem, volt hogy elmentünk egész napra kirándulni, a végére a kicsi elfáradt és 4 évesen is tudtam hozni a hátamon.
2011. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem az a kendő valahogy nem szimpatikus.
2011. szept. 3. 16:32
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon komoly kenguru van benne mindenféle védő és az ára is elég húzós 20 ezer forint azért is érdekelne a véleményetek.
2011. szept. 3. 16:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha veszel is, valami olcsóbb fajtát, esetleg használtan nézz körbe, mert egy -két hónapnál tovább nem hiszem hogy fogod tudni használni
2011. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is imádta a kengurut,ő is sikongatott benne.De újat,vagy drágát én már nem vennék,szerintem pár hónap és már nem fogod tudni cipelni.Ha érdekel nekünk van egy Pierre C. kengurunk,használt,de tökéletes állapotban ami eladó.
2011. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Ne vegyél olcsóbb fajtát, kell a gerinctámasz.

Nekem 6 hónapos a fiam, 7,8-8 kiló, és nem fájdul meg a hátam, amíg bevásárolunk, de sétálni nem viszem abban, nem aludna el.

Imád a boltban pakolászni, mindent megnézni, nagyon kell rá figyelni. :) Egyébként nagyon édes benne.

Nekünk is drágább fajta van, nem is vennék olcsóbbat. Azt te tudod, nektek megéri-e. Mi sokat megyünk kocsival bevásárolni, így nem kell a babakocsit is lecipelni, csak a kengurut visszük.

2011. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!