Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » CHICCO GO Kengurut használtok,...

CHICCO GO Kengurut használtok, használtatok? Milyen? Van-e olyan kenguru, amiben szintén egész popsin ül a baba, mint a Liliputinál, de mamának háttal is ülhet?

Figyelt kérdés
Ugyanis sokkal egészségesebb, tudom, de ha nem ülhet benne háttal nekem, akkor nem jó nekünk sajnos.
2011. aug. 4. 09:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen,Vhicco Soft and dream. Egész pici kortól használható,előre -hátra is nézhet a gyerek,téli betétet is lehet bele tenni. Ha érdekel bővebben irj privátot,mi már nem használjuk.
2011. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Chiccot akartam irni.
2011. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Èn nem voltam nagyon oda hogy kengurut vagy kendöt viseljünk, de úgy éreztem néha kell, így egy GO-t vettünk.

Habár csak mosás levitelénél, átugrunk a boltba, vagy mikor olyan 4-5 hós volt és vásárolni mentünk és unta magát a mózesben akkor tettem bele kb 30 percekre. Szeretett benne, nekem is elég volt. Aztán akartam venni nagyobbat, de mikor már felállt már nem kellett.

2011. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekelne bővebben.
2011. aug. 4. 09:50
 5/21 A kérdező kommentje:
Utcsó, igen, éppen ugyanez, amiért én is venni szeretnék.
2011. aug. 4. 09:53
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyenünk van, nagyon jó, főleg, ha több babát is terveztek. Mi elég sokat használjuk, most már a harmadik gyerekünknél, és egyáltalán nem látszik meg rajta a használat. Ráadásul nekem is kényelmes, amit a többiről nem nagyon lehet elmondani. Szóval csak ajánlani tudom!
2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi Utolsó!


Mennyire teljes popsin ül benne a baba? Szereti?

Nem tudom, van-e a gyerekeid között kisfiú? Nem nyomja a fütyit? :)

2011. aug. 4. 10:31
 8/21 anonim ***** válasza:
Kettő fiú, egy lány, mindegyikük imádta/imádja. Teljes fenékkel ülnek benne, nagyon biztonságosan, akár le is tudok hajolni úgy, hogy a gyerek benne van, és nem kell félni tőle, hogy kiesik (persze azért ilyenkor fogom is). A lehajtható fejtámasz része is nagyon jó, amikor kicsi, akkor a biztonság miatt, nagyobb korban pedig azért, mert amikor elálmosodik, magad felé fordítod, felhúzod a fejtámaszt, és tud nyugodtan aludni, az fogja a fejét, hogy ne billenjen nagyon el. Ha meg neked háttal van, a lehúzott fejtámasszal szépen tud nézelődni. Ebben a pozícióban szeretik fogni az ujjamat, szinte olyan, mintha kézen fogva mennénk, mert a lábacskájával pedig mintha lépegetnem nagyon aranyos.
2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mennyi idős korig lehet használni, és mikor ültetted magadnak háttal a babát?

Igaz ez a nem is tudom, 9? kg limit?

2011. aug. 4. 11:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Látom, hogy tudod, hogy jobb az a hordozó, amin teljes popsival ül, de mégis kengurut akarsz, mert abban lehet kifelé hordani...

DE! A kifelé hordás semmilyen hordozóban nem egészséges! A baba egy kényszer-testhelyzetet vesz fel, ami terheli a gerincét, ráadásul az összes súly a lába közötti anyagra terhelődik, így ez nagyon egészségtelen (főleg fiúknál herezúzódást okozhat).

De a kenguru alapból az, mert csípőből lóg a lába, ez nem tesz jót a csípőfejlődésnek, és a hátát is ki kell egyenesítenie egy ilyen eszközben, ami a gerincének nem tesz jót, mert a babáknak enyhe C alakú a gerincük.


Egyébként megkérdezhetem, hogy miért akarod annyira kifelé hordozni a babát?


(Egy cikk erről: mamami.hu/kifelene/

Plusz sok másik:

[link] )

2011. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!