Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 15 honapos babatokna...

Mit adtok 15 honapos babatoknak vacsorara? Mikor adjatok? Mikor fekszik le? Hogyan alszik ejszaka? Nem valtozott meg az alvasa?

Figyelt kérdés
A lanyom 15 honapos mult.Eddig csak tejet kapott vacsorara.Ami eleg is volt neki.Nemis mindig itta mag.De 1 olyan honapja egyre rosszabul alszik ejszaka!Szuletesetol ataludta az ejszakat nem volt vele gond,foleg miota megtalaja a cumit es bekapja magatol.De mostanaban felkell 2kor es 4kor es 6-kor mar felkell a reggeliert.Most mar ott tartunk hogy 1 pillalnat alatt fentvan es sir.Nem akar vissza alaudni barhogy probalom vigasztalni,ringatni stb.Mintha felne a sotetbe vagy hogy otthagyom.Haa elis alszik nehezen az olembe amint leteszem font is van sirva.Mar 9 foga van.Eddig 1 sem volt gond se ejszakazas se laz.De nem enedi megnezni hogy az e a baj.Vagy keves a tej estre?Tegnap adtam neki egy kis uzsonna felet este es a tejcsit es a fogara gyogyszert.Jobban aludt de igy is folkellt sokat de vissza is aludt.Napkozben sem alszik sokat 2 szer fel orat.Es nagyon mozgekony!
2010. szept. 10. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

15 hós lesz a lányom, ő még tápszert kap lefekvés előtt. 9-kor alszik el, akkor kapja a tápszert. Előtte úgy kb 6-7 körül eszik tejpépet. Ő sem mindig issza meg a tápszer adagját. Az éjszakáink úgy néznek ki, hogy amikor jönnek a fogai, akkor óránként kel, amúgy meg felkel egyszer-kétszer éjszaka, amikor nem találja a cumiját. Jó alvó amúgy, csak a cumi a mindene, és éjszaka mindig kel neki.

Szerintem az nem árt ha fürdés előtt megeteted valamivel, elalvás előtt meg a tej, sokan már így csinálják. Én is így fogok tenni, ha azt látom hogy már kevés lenne neki. A rágófogai már kinnt vannak? Mert elképzelhető hogy az jön neki, mert az állítólag nagyon tud fájni, akkor is ha a többi kibújását meg sem érezte.

Ja és nálunk úgy van, ha jönnek a fogai akkor napközben sem tud aludni sokat, egyből felébred.

2010. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, 15 hónaposan az én lányom még nem vacsorázott. Az uzsonna úgy fél öt, öt körül volt, akkor joghurtot, gyümölcsöt, meg ilyen kis könnyű kajákat evett, utána fél hét körül fürdés, hétkor tej, és el is aludt. Végigaludta az éjszakákat, egyszer sem ébredt fel. Most másfél éves, kicsit korábban uzsonnázik, és mostmár van vacsora is, de mondjuk egy fél adagnyi. Szerintem csak azért vacsorázik, mert megkívánja tőlünk a finomságokat. Ugyanúgy hét körül tej, és alvás reggelig.
2010. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem már kevés a tej, kislányom 15 hónapos de már egy éves korától vacsorázik rendes kaját, tejbegríz vagy zsemle sajttal-sonkával esetleg lekváros kalács, vagy főzeléket adok neki, esetleg hús nélkül. Fürcsi után még cicizik, így iszik még egy kis tejet, de van hogy vacsihoz rendes tehéntejet iszik. Próbáld ki így, hátha jobban fog aludni! Nekem 1x kel fel inni, amúgy 12 órát alszik.
2010. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!