Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat, hogy ha délután...

Előfordulhat, hogy ha délután nagyot alszik, akkor este nehezebben-később alszik el? néha fel szoktam ébreszteni, hogy este nem legyen gond-rosszul teszem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tobbet alszik delutan, akkor siman elofordulhat, hogy nehezebben-kesobb alszik el este. Mekkora a babad? Ujszulotteknel 3 ora alvas utan azert nem baj, ha felebreszted (bar most biztosan le fognak ezert pontozni...)
2008. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, ki tud olyankor este is aludni, amikor egesz delutan is alszik. Amikor kisebb volt a gyerekem, en is felebresztettem a du. alvasbol, amikor mar hosszan huzta, mert akkor ejjel nem aludt volna. Es azt is csinaltam, hogy huztam az idot, hogy ne aludjon el delutan, de azert ez nem mindig kivitelezheto, hiszen magatol lecsukodtak a kis szemei.

Nem teszed rosszul, aludhat, de nem annyit, hogy utana ejjel ne tudjon aludni, az nem jo.

2008. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomat egyáltalán nem zavarta meg soha ha du. többet aludt. Ugyanúgy aludt el mindig. MOst négy hónapos és még egyszer sem kellett altatni, függetlenül attól, hogy mennyi aludt napközben. Szerintem az sem jó ha nagyon fáradt, mert akkor nyügös lesz, valamikor az még rosszabb, mert akkor nehezebben alszanak el.

Ha úgy tapasztalod, hogy ébreszteni kell, mert ő nem alszik akkor este, akkor tedd úgy...nálunk rájöttem, hogy tök mindegy mennyit alszik. :)

2008. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

akkor megnyugodtam,mert más válaszokra számitottam..

2008. dec. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!