Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a 3 hetes...

Az normális, hogy a 3 hetes babám csak rajtam/mellettem tud aludni?

Figyelt kérdés

3 hetes kislányom este csak úgy tud elaludni, hogy mellettem alszik el az ágyban. AMint berakom a kiságyba, 10 perc múlva felébred. Nappal is ez van, csak nappal hordozni szoktam hordozóban.Próbáltam számtalanszor elalvás után berakni a kiságyba, babafészekbe, de nagyon hamar felébred, sír. Így meg kb. semmit sem tudok csinálni, éjszaka meg aludni se tudok semmit, ezért mostanában már inkább hagyom magam mellett.

Tudom, hogy még pici és valamilyen szinten normális, de mikor fog ez változni? Vagy ne erőltessem a kiságyban alvást, csak fogadjam el hogy ő ilyen? Akinek sikerült erről leszoktatni a babát, annak hogy sikerült? Vagy majd az idő megoldja?



2022. febr. 13. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem leszel egy kicsit rugalmasabb rohadtul hosszú és keserves lesz neked a kisgyermekes időszak (is).

Én sose csináltam ebből sem nagy ügyet.Mindig a kiságyba tettem le aludni.Ha többször is megébredt akkor is oda tettem vissza,hátha.

Amikor már beláttam,hogy ott valami most neki nem jó kivettem magunkhoz vagy felkötöttem magamra nappal (már mikor nagyobb volt is,igen!) esetleg kifeküdtem vele a nappaliba (kihúzható kanapé) és akkor aludt ott.

Nem éreztem katasztrófának és rossz "szoktatásnak" (nem kutya ő,az égre..nem szoktatod semmire,hanem az igényeire figyelsz) amikor nem aludt a kiságyban.Másnap vagy későbbi altatáskor ugyan úgy többször is megpróbáltam a kiságyat,mert alapvetően neki ott kell aludnia,de ha nem megy van szerencsére még pár lehetőség a házban.


Nem zavarja valami ott? Sokszor az se mindegy melyik irányba teszed le,vagy épp melege van,fázik,nem jó az anyag amin fekszik..bármire meg tudnak ébredni.:D

2022. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Sőtt,mi több emlékeim szerint nekünk babakocsiban is sokat aludt a baba.

Ott tudtuk elringatni :D

Nappal nem volt baj,ha benne alszik,nem haborgattam.Éjszakára viszont miután elaludt áttettem.

2022. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!