Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 14-16...

Hogy telik egy napotok 14-16 hónapos gyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikor indul a nap, mennyit játszotok, séta és hasonlók érdekelnének :)
2010. szept. 11. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálok visszaemlékezni ...


reggel hét körül ébredés aztán átöltözés játszóruhába pelenkacsere

fél nyolc nyolc körül reggeli

tiz kor indulunk sétálni útközben tizórai

ebédre valami gyors pl. főzelék

ha sikerül séta alatt aludnia akkor jó ha nem ebéd után szunya.

kb. 2 körül ébred játék 3 ig akkor uzsi gyümölcs mert 5 kor vacsi apával aztán móka kacagás hétig akkor fürdés és nyolckor alvás

2010. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 14 honapos és igy zajlik kb egy napunk..

8 ora felé kelünk,megissza vashiányra a szirupot,fél ora mulva reggeli,játszunk,egyett csavargunk de sietünk már haza felé mert 11 felé alvás kb egy ora hossza.13-14 között ebédel,15-16 ora között ismét alvas,utána egy kis gyümi,ismét egy csavargás,19-20 között vacsora,fürdés,tejci és lassan indulás aludni...végig alussza z éjszakat kb 5 felé ébred tejcire és kb 8 ig...és ismétlödik a nap....

Üdv és nektek h zajlik egy napotok?

2010. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel 7 körül kel, tápszert iszik a pihenőszékében, addig én böngészek, kávézok. Tisztába teszem, átöltöztetem, beágyazunk, berakunk egy mosást, ha kell. Lesétálunk a boltba, haza érünk eszünk, szöszmötöl egy kicsit, jön-megy, kiteregetünk és alszik. kb 10-11 körül, átlag 1-1,5 órát.


Amíg alszik odarakom az ebédet, ha nem kell főznöm akkor lazítok, netezek, ruhát hajtogatok.. 12 körül ébred, ebédelünk, tisztába teszem, játszunk egy picit, 13-14 között megyünk sétálni Apa elé, bevásárolunk, postára megyünk, együtt jövünk haza. Haza érünk eszünk, játszunk. Apa leköti a kisfiunkat én elmosogatok. Játszunk, majd alszik.


Míg alszik mi is pihenünk Apával, tv, számítógép, néha ledőlünk aludni. 16 körül ébred, néha ilyenkor porszívózunk, ha az idő engedi játszótérre megyünk, van, hogy csak Apával, van hogy hármasban. Ha csak Apa viszi, akkor én takarítok olyasmit, amit mellette nem lehet (zsíroldás, hypozás ilyenek) vagy port törlök, netezek.... vagy együtt megyünk. 18 körül haza érünk, 18-19 között van fürdés, 19 kor Apa lazít, én játszom a gyerkőccel, vagy elvan magában, akkor varrogatok, tv-zek... 20,30-21 között megy aludni. Éjjel még néha kel, főleg, hogy fogzik.


Hát ennyi egy napunk, 15 hónapos a kisfiam

2010. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 7 körül ébred, rögtön kapja tejes-tápszert, én a kávét, ölemben ül, közben netezek egy kicsit. Tisztába tevés, egy kis pakolás, ebédfőzés, közben ő elég szépen leköti magát. Ebéd előtt lemegyünk a ház elé hintázni, motorozni egy órácskát.

12-13 körül ebéd, aztán 2-2 és fél óra alvás. Én vagy pihizek vagy magammal törődöm.

Ébredés után egy kis játék, kevés uzsonna és indulás előbb a boltba, ott megveszem a másnapi ebédrevalót, majd tovább a játszira, apukája is odajön már.

7 körül hazaérkezés, vacsora, elpakolás. 8 körül fürdés, és általában 9 körül már alszik, előtte tápszer. Többnyire gond nélkül végigalussza az éjszakát, 5-6 körül megébred, akkor átviszem a magunkhoz és ott még ráhúz egy kicsit. Nektek?

2010. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!