Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz a mai napotok a...

Milyen lesz a mai napotok a babáddal?

Figyelt kérdés
Olyan rossz idő van már 3 napja,nincs is jó kedvem :( Ti mit fogtok csinálni??
2011. okt. 25. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi délelőtt játszok idebent, délben eszik (ez még a tízórai lesz csak, mert ma negyed 9-kor kelt a kis hétalvó...) utánna kimegyünk a konyhába, ő a járókában játszik, közben zenét hallgatunk én meg főzök, ha megint evett és nem esik, megyünk egy kis sétára, utánna hazajön apa és ő lesz a gyerkőccel én meg takarítok :)
2011. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom, mert a séta kilőve:(

benn játszunk, sajnos nem tudunk sehoámenni

2011. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi alvás után lemegyünk, engem nem zavar az eső, van esőkabát. Ha elesik elesik... másfél éves a fiam.
2011. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi biztos kimegyünk, ha esik is, én sem birnám ki egész nap bent.alaposan felöltözünk + esövédö a kocsira és kész. amugy meg a szokásosat csináljuk, játék, fözés, nagyszülö látogatás :)
2011. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11kor alszik a fiam másfél- két órát utána ebéd aztán mindenképpen kimegyünk. Van a babakocsira esővédő. de van esőkabátja, esőnadrágja , gumicsizmája. Imád a tócsákban totyogni:) Délután főzök mert tegnapról maradt ma ebéd. Aztán vacsi fürdés és é nyolckor alvás. Rossz ez az idő mindenkit lehúz..
2011. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi voltunk kint, mert a nagyobbat el kell vinni oviba. Szerencsére épp nem esett nagyon. Egyébként esőben nem megyünk ki. De engem is megőrít az 1 éves fiam, mert nem érti meg, hogy most nem lehet sétálni.
2011. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi ezer év után ismét elmentünk babaklubba.:)

Legutoljára januárban voltunk,így ez olyan volt neki,mintha egy új helyre mentünk volna..:) Most 2 éves és majdnem 3 hónapos a kislányom,de szerintem elfelejtette,hogy voltunk már ott,mert valószínűleg azt hitte,hogy dokihoz mentük,mikor bementünk az ajtón..-egyből mondta hogy anya..menjünk..:) -mármint haza. :)

Aztán mikor beljebb mentünk,akkor látta,hogy húú de szuppppi..és egyből beszaladt a szobába..:)

Kb 1/2 10-től 1/4 1-ig voltunk ott..,aztán hazajöttünk,megebédelt és most alszik.

Tegnap délelőtt meg cipőt voltunk nézelődni az Ázsiába meg a Pólusba és ott meg voltak kirakva mindenféle állatok

és azokat is jól megnézegettük,majd haza..evés-alvás-kelés-játszás és már este is volt..

Holnap meg valószínűleg a MÁK-hoz kell bemennünk,de még nem tudom hogy mikor..,de ha nem megyünk,akkor ismét klubbozunk.

Amúgy a kislányom nem dilizik be,ha nem megyünk sehova sem..Ugyanúgy elvan itthon is,bár valószínűleg jobban élvezi,ha elmegyünk itthonról. :)

2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nállunk ma nem esik viszont tegnap egész nap szakadt de mi attól ugyanúgy mentünk!

17 hós a fiam,gumicsizma,esőkabát és imádta a pocsolyába gázolást!Majd 1 órát voltunk kint délelőtt meg délután is!

Amúgy a köztes időben lovacskáztunk bent a lakában,formaberakóztunk,hallowen tököt csináltunk-na ezt nagyon élvezte,csak úgy túrta ki a belsejét utánna meg mikor este a teraszon a sötétbe meggyújtottam benne a mécsest nagyokat sikongatott bentről az előszobából!Azon kívül youtoubon nézegettünk gyerekdalokat,meséket!

Nállunk úgy néz ki,hogy most fog alakulni baba-mama klubb oda mi is akarunk menni,ezen kívül van két másik babás barátnőm akikkel heti szinten összejárunk mindíg másnál találkozunk így a gyerekekenek is változatos a helyszín illetve a játékok meg egy közeli városban szokott lenni a bölcsibe játszónap ahova bárki bemehet,250 ft 1 óra nagyon élvezi azt is!

Hát igen ez az esős idő a pici babás anyukák ellensége de én próbálok minden napra valami különlegességet,újdonságot(lásd hallowen tök)kitalálni a fiamnak hogy ne unatkozzon!

2011. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!