Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli csizmát, magasszárú...

Téli csizmát, magasszárú cipőt keresek kisfiúnak, természetesen béleltet. Hol kereshetnék? Melyik weboldalon, és olcsón?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a két márkát ismerem és bátran ajánlom:


csizma:

[link]


magasszárú cipő:

[link]

2010. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ezeket én is néztem,de sajnos nagyon drága. :((( A jó minőségűekért mindig elkérik a sok pénzt! :S :( Majd még nézelődök...
2010. szept. 11. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hari de ha a 4000.-res is drága akkor marad a bababiziben a félig használt v. a kinai de ott is kb .egy ezressel olcsóbb.


Kár hogy más nem irt...

2010. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4000-től olcsóbban még a kinaiban se kapsz és semmilyen websopban sem,mert ott meg a postaköltség is rájön. Nézz szét a vaterán vagy a teszveszen,de ott is add hozzá a postaköltséget is!

Már ne haragudj meg,de ha internetre és számitógépre telik,akkor ne sajnálj már a kisfiadtól egy 4000-res cipőt,kérlek!

2010. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második cipő nagyon jó!!És egyáltalán nem drága!!A drága kategória nem ez!!
2010. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat!Most nem akarok magyarázkodni,mert ha leírnám,miért drága nekem a 8000Ft-os cipő,akkor mindenkinek megváltozna a véleménye...Nem mindenki tud ilyen drága cipőt venni,nem mindenki gazdag,stb..stb...

Az internetért nem én felelek,vagyis nem az enyém,tehát nekem ingyenes a használata...STB...

Tehát NE ítélj elsőre...Ennyi.

A cipőről pedig az a 3990Ft-os nem rossz,de ahhoz,hogy megtudjam venni,utaznom kell min.50km-t. Szóval?EZÉRT írtam,hogy weboldalt keresek,de hála nekem,találtam egy olcsót,ahonnan már meg is rendeltem.Gyermekemtől pedig semmit nem sajnálok,én már mindenről lemondtam,csak Neki élek,Ő megkap mindent amit ki tudok magamból hozni.És egyedül nevelem,hogy miért is?!?! A válasz: Mert az ÉdesApukája sajnos örökre itthagyott minket,a világ legcsodálatosabb embere volt! :( ...........................................................

2010. szept. 11. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most nem tudok neked cipőt ajánlani, csak az utolsó mondatodra annyit reagálnék, h kitartást és erőt kívánok Neked! Nagyon sajnálom!
2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!