Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakozmetikumot...

Milyen babakozmetikumot használtok 1 éves kor alatt? Melyik vált be lehjobban.

Figyelt kérdés

Sokan a Gabit mondják évek óta befutonak. De pl tesóméknak a Neogranormon vált be.

Vagy akciotol függ? Valtogattok mikor mi akciós?


2022. febr. 18. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

Végig próbáltam az összes Johnsons terméket,Gabi terméket,trompyt,Hipp tusfürdőket..


Talán a Gabi az egyetlen amitől az érzékeny bőrű babám nem kezdett el vakarózni,hámlani,kipattogni.

A másik babánk bőre mondhatni átlagos,mindegyik használt,nála csak az illat meg ilyesmi volt a nézőpont mikor vásároltam.

De van rendes csecsemős is ami illat és mindenféle vacak mentes az is teljesen megfelel,sőtt az is ha csak vízzel fürdik.Ameddig nem koszolódik és nem izzad csak egy plusz kiadás tulajdonképpen a tusfürdő,több kárt tud okozni mint hasznot pl érzékeny bőrű babának mint a miénk.:)

2022. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Az én fiam 1 éves lesz, nem igazán használok kozmetikumokat rá, szerintem semmi szüksége, hogy beszívja a bőre a sok vegyszert és felesleges cuccot.


Popsikrémnek finomítatlan bio shea vajat kenek rá, de azt is csak akkor, ha néha kipirosodik a feneke, ha nem, akkor nem kenek rá semmit.


Dora Natura fürdetője van, kb. kétszer kap a vizébe hetente. Mást szerintem nem is használunk.

2022. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

Mi most várjuk a kicsinket, viszont tudom, hogy miket fogok használni, mert évekig egy családnál voltam dada és az ő módszerük nagyon megtetszett.

Ők nem fürdették minden nap a gyerekeket. Ennek meg volt az oka. Egy újszülöttet nem kell minden nap megfürdetni. Hetente 1-2x fürödtek (ahogy nagyon lettek többször és ha kint koszos lett a gyerek, akkor természetesen este fürdés volt). Viszont minden nap a pelus alatt és a hajlatoknál vizes ronggyal áttöröltük őket. Szóval megvolt a tisztálkodás este mindenkinek. Fürdésnél csak vízzel fürödtek a gyerekek. Ha nagyon koszosak voltak, akkor egy természetes szappannal (ezzel mosták meg a hajukat). Fürdés után beolajozták őket. Ha bőrprobléma volt, akkor rózsavizet használtak. Amikor pedig fogzás volt, akkor természetes popsikenőcsöt használtak (normál esetben nem használták, mert nem kellett a mosható pelus miatt). Nekem ez megmaradt és szerettem. A gyerekek bőre is sokkal jobb volt, mint valaha az enyém. Én ezt tervezem követni. Aztán majd meglátjuk, hogy mi használ nekünk.

2022. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk a Gabi vált be
2022. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Semmit kb. Nincs szüksége rá. Nem izzad le, nem lesz csupa kosz.

Sima vízben fürdetem, popsikremet csak akkor hasznalunk ha kell. (Eddig 2x kellett) sudocremet. A bőre sosem volt száraz.

5 honapos.

3 éves a fiam, ő mar kap sampont/tusfürdőt.

2022. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Imádom ezt az oldalt. Ha valaki leírja a véleményet, tapasztalatát, akkor azonnal lepontozzák. 😄
2022. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Huhh

Hát míg pici volt sima vízben fürdettem minden nap (az esti.rutinhoz tartozik a fürdés is...) és heti 2× használtam a gyógyszertári fürdető krémet

Most 13hónapos, 2hete váltottam a babylove levendulás fürdetőjére


A popsiját pici kora óta csak akkor kenem ha kipirosodik. Olyankor bephantent használok (eddig összesen 4×kellett)

Babaolajjal minden este átmaszírozom (szintén babylove)

Jaa meg nyáron a naptej

Kb ennyi amit használok☺

2022. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

Elejen vizzel, es NEM szabad minden nap furdetni.

Utana is kizarolag felsokategorias termekekkel. pl. Bioderma.

5 eves, mindig is gyonyoru bore volt.

2022. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Csak olajos tusfurdovel lehet elvileg furdetni. Nekunk az Uriage ot ajanlotta a doki mindenb,furdeto,sampon es testapolo is. Szuper termekek
2022. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

Dora Natura körömvirágos fürdető.

Bóraxos popsikrém. Ha nem kenem, vagy ha mással kenem, azonnal piros lesz a feneke. Sajna már nem lehet kapni a patikában, mert az eu betiltotta, mert nehogy ne pirosodjon ki a gyerek segge, vagy nem tudom. Szerencsére van a családban patikus, ő csinál nekünk, amúgy nem tudom, mi lenne...

Ha száraz a bőre, Herbarting testápolóval bekenem.

Ennyi.

2022. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!