Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első születésnap ünneplése....

Első születésnap ünneplése. Nálatok hogy volt/lesz?

Figyelt kérdés
Hány fővel ünnepeltek? Csak ti és a gyerek vagy meghívjátok a nagyszülőket, nagynéniket, nagybácsikat, esetleg még barátokat is? Helyszín, menü, torta, ajándékozás, díszítés, valami extra pl.kisvideó, fényképek, zene...?

2022. febr. 19. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Rendelünk pizzát magunknak és jól szétpuszilgatjuk a gyereket.
2022. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

A nagyszülőknek fontosabb ez az egész, mint a gyereknek, nem is érti mi ez a nagy felhajtás.

Családi ünnep lesz nagyszülőkkel, pár közeli baráttal,rokonnal ha a vírushelyzet engedi.

Torta, díszítés, ajandékozás is lesz, videó, fénykepek is gondolom fognak készülni.

Otthon lesz, nem hívunk videóst meg ilyenek, de azert mégiscsak mérföldkő.

Remélhetőleg 7kor kidől az ünnepelt, onnan miénk a terep, ritkán találkozik a család.😅😁

Júliusban lesz, remélhetőleg jó időben a teraszon tudunk majd lenni.

2022. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőkkel, nagynénikkel, nagybácsikkal, tortával. Természetesen voltak ajándékok is, és itthon tartottuk. Csak pár lufit fújtunk fel. Képek készültek, videó nem.
2022. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
100%
Összejött a család. Az ünnepelt kapott tortát és készültek fotók.
2022. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Összeültünk a nagyszülőkkel,felfújtunk pár lufit,illetve volt torta amit persze marokkal osztogatott mindenkinek :) Jópár fotó készült.
2022. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Az első szülinapi felhajtásból a gyerek nem ért semmit.

Előfordulhat, hogy tetszik neki a körülötte forgolódó, a megszokottnál több ember, de lehetséges ennek ellenkezője is, hogy félelmet ébreszt benne.

.

Az első szülinapi összejövetel csak a vendégeknek szól, legtöbbször casus bibendi, azaz ok az ivásra.

2022. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Aki szerint ebből úgysem ért semmit, az mikor akarja elkezdeni, illetve miből fogja megérteni? Abból, hogy a szülinap, az szülinap. Az első is.

Az ilyeneknek lesz 6 évesen is muja gyereke, mert mindenhez úgy állnak, hogy még úgysem ért semmit.

2022. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Nos

Az elsőt nem szerveztem nagyvtömeggel... nem akartam magamnak feszkót

Így átjött párom anyja meg a párom fia (féltesó)

Megfőztem a lányom kedvenc kajáját, csináltam itthon neki tortát amit úgy mancsol ahogy akar

Elküldtem a férjem a cukrászdába nekünk hozott pár szelet sütit


A konyhát feldíszítettem, mindenki csinibe volt öltözve, hogy érezze ez nem olyan nap mint a többi

Kb ennyi

Másnap elmentünk az én szüleimhez, ott is megünneoeltük, ott hústortát kapott

Anyuek is diszitettek

Kb ennyi

Majd a masodikra athivjuk a kis barátokat, de az elsőt én ilyen kis bensőségesre akartam

2022. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Még csak most fog születni de már most dilemma.

Mi a párommal nem, de anyukámék nagyon ünneplősek, első unoka stb, biztos szeretnék “méltón” megünnepelni.

Viszont elváltak a szüleim 4 éves koromban, valahogy mindig is összeférhetők voltak az elmúlt 20 évben, de az utóbbi 2-3 évben valami történt rezgés szinten /merthogy a gyakorlatban nem/ és nem biztos, hogy össze kéne őket engedni. Párom családja meg határozottan isten őrizz, hogy lássák hogyan élnek a szüleim amikor egyetlen festmény a falukon is többet ér mint pl a kocsijuk / de még azt se kell nekik ahogy mi full átlagosan, párom soha nem engedte hogy átjöjjenek, mert hogy még két csomag wc papírra is irigyek, olyat meg se lássanak hogy mosogató vagy szárítógép…

3 szülinapot márpedig holt biztos, hogy nem fogok prezentálni se itt se ott se amott :D


Egyébként az én anyukáméknál tervezem, ott van kert, (nyári baba lesz) tervben van egy maszatolós torta amit megsütök én a nagy cukrász múltammal meg egy olyan amiből esznek a vendégek, de nem akarnék nagy felhajtást. Nagyszülők ha mindenáron akarnak díszítést vagy bármi extrát akkor szívük joga megvenni.

2022. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktunk szülinapot ünnepelni
2022. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!