Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő méretben tudnátok nekem...

Cipő méretben tudnátok nekem segítenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,10hónapos kislányomnak szeretnék benti papucsot es kinti cipőt rendelni.Üzletekbe meg az ő méretében nem találok.Az a baj hogy teljesen mások a számazások.Van egy kinti cipője(pepcos)18as már majdnem kicsi,h&m ből szeretnék neki viszont kapot onajd eggyet 18/19 és az meg hatalmas.Vett valaki h&mben mikor 10hós volt a babája?hatha valaki tudna segíteni.köszönöm

(Kerestem interneten de sehol nem írtak szét hogy a h&mben mekkora kéne neki)


2022. febr. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Papucsot????

A 2 évesem sem tud benne biztonságosan menni.


Elefanten kicsi még, ahogy a Pepcos is


hm nagy volt nekünk.


Én is szenvedtem az egyik gyerekemmel..

2022. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Bentre felesleges. Az a jó, ha minél többet van mezítláb. Tud már járni? Ha nem, akkor kintre sem vennék.
2022. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tud,egyelőre segitséggel,de már hetek kérdése és elindul magatol(járás segédel maga megy).Nálunk talalyfűtés van de mamaeknál csempe és nincs talalyfűtés elég hideg a lábnak ezért is szeretnék neki bentre venni.Tudom hogy jobb ha mezítláb van egeszsegesebb de azt se szeretném hogy megfázon ezert szeretnék haza keszíteni.
2022. febr. 20. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ráérsz akkor megvenni, ha már önállóan, stabilan jár. Attól mert járássegítővel megy, nem jelenti azt, hogy hetek kérdése és elindul. Amúgy hetek alatt is nőhet a lába, felesleges most megvenni.
2022. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Papucsot nem tud használni egy baba, balesetveszélyes. Zoknicipő, vagy zoknimamusz néven létezik, ami nektek kell, így keresd, sok helyen árulnak, rendelni is lehet többfelé. Pl. itt:


[link]


Vagy itt:


[link]

2022. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Tutyi is ezeket a bőr talpú mamuszokat takarja



Van meskàn is

Méretre varrnak.. (hopp hopp )

Olyan mintával, amivel kéred.. olcsóbb mint a Liliputi .

Nàlunk is nagyon hodeg a padló, emiatt hasznàltuk.



Műanyag szèket haszbált tologatva jàrássegítőnek a nagyobbik nekem ezek után 2-3 hónappal indult el egyedül 13 hónaposan.

( kicsi minden nélkül 10 hónap+4 naposan )



1.

2022. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor körülnézek:)Köszönöm szépen az ötleteket:)
2022. febr. 20. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy cipőt venni internetes rendeléssel nagyon zsákbacica,azt (szerintem) csak úgy jó,ha rá méred helyben a lábára.:o

Legalábbis én mikor Deichmannban akartam neki cipőt venni vagy 10-et felpróbáltattam vele,körbe küldtem (ő már járt,így neki ez opció is volt) egy kis sétára aztán ami tetszett és kényelmesnek tűnt azt vettük.(Nike Air Max)

2022. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!