Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítennétek? Szerintetek...

Segítennétek? Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

12edikén kellet volna megjönnie/hétfon/,múlt hónapban 8adikán kellet volna megjönnie/szintén hétföre esett/ de csak 12edikén jött meg.. tehát evvel csak annyit akartam hogy nem szokott pontossan megjönni.. viszont kicsit parázok mert együtt voltunk a párommal védekezés nélkül,a teszt ugyebár negatív lett 2x is.. előszö kedden délutáni pisiből.. másodszor pedig csütörtökön reggeliből.. ez a kép a csütörtök-i. [link]

fejem szokott fájni,ugyan ritkán.. a gyomrom eddig égett egész nap..mostmár nem..tegnaptól maximum 5percig. gyomrom görcsölt..már az sem. alhasi görcsök aligha vannak.. tényleg nagyon ritkán és vagy a jobb vagy a bal oldala az alhasamnak.. és csak enyhén. olyan érzésem ,hogy 'mindjárt megjön' NINCS! melllbimbóim kissé besötétültek.. szerintetek mi lehet? nemvagyok terhes ugye?ha holnapig nem jön meg akkor hétföig csinálok mégegy tesztet..



2012. nov. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél. A teszt egyértelműen negatív, és már jeleznie kéne, ha baba van a dologban.
2012. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 12én kellett volna megjönnie, akkor már pozi lenne a teszt, szerintem. ez meg negatív. Máskor meg vigyázz, ha nem szeretnél abortuszra menni.
2012. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Legkozelebb vigyazni fogunk,igen:) csak legyen most szerencsenk:/
2012. nov. 16. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg másfajta tesztet venni, deha biztosra akarsz menni, keress fel egy orvost
2012. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!