Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segitenni?...

Sarah23 kérdése:

Tudnátok nekem segitenni? Ovulációs és terhességi tesztel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék neten vásárolni mert sajnos a drogériákban nagyon drága:( ajánlanátok megbizható netes árust??vagy esetleg elmondanátok hogy kell rendelni,nem vagyok jártas ebben neten még nem rendeltem semmit!Köszönnöm aki segit:)
2013. máj. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
www.fastest.hu én többször rendeltem már innen, gyorsan érkeztek is, csak ajánlani tudom. [link]
2013. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiválasztod a terméket, rámész mellette a kosárra, megrendelés, új vásárló, vagy regisztrált vásárló, vagy regisztrálás nélkül vásárlok, többi magától értetődik, kiválasztod a fizetési módot, adataidat kitöltöd elutalod vagy feladod rózsaszin csekken a pénzt és emailen érkeznek az infók, pl. csomag bekészítve, csomag feladva
2013. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Roberta77 ***** válasza:

Fertinet.hu regisztráció sem szükséges

25 ovuteszt és 5 terhességi teszt csak 3200 postával

2013. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

35 db teszt, 2040 Ft, postával együtt.

Ez 7 havi adag, 28 db ovulációs teszt és 7 db terhességi teszt, de másképp is összeválogathatod.


[link]


Megbízható ELADÓ vaterán!

2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem én is, a linkelt eladótól. Már többször is rendeltem tőle, tényleg megbízható és olcsó. A tesztek is jók, az ovu tesztje is, és a terhes tesztjei is érzékenyek, utóbbi menses kimaradás után 2 nappal full pozitív.
2013. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vaterán vettem én is, nem volt vele semmi gond és az ára is nagyon jó.
2013. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
itt a lakhelyemen is árusitanak lehet nem is kell megrendelnem személyesen is elmehet érte,,,írtam neki most várom a választ:)
2013. máj. 9. 11:44
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segitséget:)
2013. máj. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!