Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért látom állandóan furcsána...

Miért látom állandóan furcsának a babámat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan anyuka aki állandóan furcsának,bénának,visszamaradottnak látta a babáját? Kisfiam 3 hónapos de állandon csak lehuzom szegényt mert annyira kis bénának látom.Állandóan azt kelépzelem,hogy valami baja van.Volt ilyen aki ezt érezte és végül tök egészséges gyermek lett belőle?
2022. febr. 22. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztán miben látod a 3 hónapost ,,bénának"?:D Kb semmit sem kell tudnia, azon kívül, hogy mosolyogjon + hason ki tudja tolni magát és tartani:D
2022. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit látsz rajta furának?
2022. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mosolyog,nem annyira figyel,hason is keveset tartja magát,a kitolástól messze van.A fejet felemeli egyszer korbenez es ennyi.
2022. febr. 22. 15:47
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert csecsemő b*szki,mit csináljon,cigánykeregezzen? 🤨
2022. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy kisbabához szokva, akkor láthatod kicsit bénának. Az én lányom olyan grimaszokat vágott, hogy megkérdeztem a dokit normális-e. Fejletlen az idegrendszerük, össze-vissza áll a szemük, a kisbaba az első pár hónapban ilyen, nézz meg egy macskakölyköt ameddig ki nem nyílik a szeme az is nagyon kis szerencsétlennek tűnik.
2022. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő a 2.gyermekem…
2022. febr. 22. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyan ezt láttam, ahogy te is mondod, kicsit ügyetlen, bénácska, a védőnő azt mondta ő nem lát nagy bajt, minimálisan lemaradt, de nem vészes, minden esetre holnap viszem egy konduktorhoz, megnézi, legyek majrémami, de az első gyerekkel is voltak gondok, vele 1 éves korig tornára is jártunk.Ha úgy érzed valami nem kerek, a megnyugtatásodra nézesd meg.
2022. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltunk masfel honaposan neurologian,a figyelme levolt maradva es enyhen hipoton ezert devenyezunk…viszont azota is ezt erzem sajnos,nagyon utalom magam!
2022. febr. 22. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak szegény gyerekeket sajnálom.3 hónapos mindössze te meg már orvoshoz rohangálsz vele,hogy tuti bajai vannak.

Mindenkit dévényezni küldenek,már csak a pénz miatt is mondván hogy ártani nem árt csak használ akkor is,ha amúgy nincs rá szükség.


Vannak tényleg babák akiknél kell,de hogy manapság minden baba hipoton meg lemaradott legyen és neurológiára meg mindenféle tornára kelljen velük járni..

Én ezt valahogy nem hiszem.


3 hónapos,még mi extrémet kellene csinálnia ahhoz,hogy "normális" babának ítéljék meg? Kússzon? 😅

2022. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem,de pl figyelnie mar kellene nem,ha beszelunk hozza se mindig figyel..meg sosem mosolyog vissza.
2022. febr. 23. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!