Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen a Bianka név?

Szerintetek milyen a Bianka név?

Figyelt kérdés
Mennyire szép? Mennyire gyakori most a babák között? Van esetleg c1gányos beütése?
2022. márc. 3. 01:09
A kérdező szavazást indított:
Szép név
Nem szép
57 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szép név, nekem kifejezetten tetszik. De mindenképpen mérlegeld, hogy a vezetéknévvel együtt is jó hangzású legyen. Pl- Dobi Bianka szerintem nem lenne jó a "bi-bi" hangzás miatt, viszont egy Kovács Bianka nekem tetszik.
2022. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Óvónő vagyok, mind a 3 Bianka, aki hozzám járt nagyon akaratos és elkényeztetett kislány volt. Szerettem őket, de nem volt egyszerű velük. Én miattuk nem adnám ezt a nevet, de a hangzásával amúgy semmi baj nincs, szerintem a bibi sem probléma. 😊
2022. márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Aranyos név, de nekem személy szerint nem tetszik
2022. márc. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Én ezt a nevet fogom adni ha kislányom lesz:)

Nekem nagyon tetszik

2022. márc. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Szép név. Az én környezetemben egy huszonévest hívnak így. Szóval nem gyakori. Nincs olyan hangzása se szerintem, az inkább Dzsesszika és társai. Az hogy vki elkényeztetett nem a neve miatt van 😁
2022. márc. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Szép név, de az én korosztályomban (25-30) nagyon gyakori, így nekem kicsit unalmas.
2022. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Az előző óvó nénihez visszatérve, nálam is két Bianka volt, a hasonló jellemzőkkel. De egyébként leleményes kislányok voltak.
2022. márc. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Nekem sajnos cigányos a hangzása, de mivel a férjemnek nagyon tetszett, kiegyeztünk a Blanka névben, azzal kibékültem. 10 éve még nagyon gyakori volt a Bianka, azóta lefelé szálló ágban van, ahogy nézem.

Egyébként nem lenne csúnya név, de az én fülemnek a Blanka szebb, magyarosabb.

2022. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon tetszik a Bianka név, elegáns, kecses. Szerintem egyáltalán nem cigányos hangzású.

De tényleg a Blanka is szép, spanyolos, a Bianka meg olaszos.

2022. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szép, anyum szomszédjának nemrég született kislánya, ezt a nevet kapta, éa nagyon kis cuki baba, nekem ő jut róla eszembe. Illetve a fiam bölcsis kisgyermeknevelője is Bianka volt, kis kedves fiatal csajszi, nagyon szerettük. Szóval nekem pozitív "élményeim" vannak az ilyen nevűekkel.
2022. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!