Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bianka névhez melyik név...

Bianka névhez melyik név illik a legjobban második keresztnévnek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 00:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Leila, Auguszta, Kitti, Edit, Debóra, Inez, Ingrid, Dóra, Éva, Édua, Tamara, Zóra, Ludmilla, Kíra, Julianna, Sára, Dorottya, Petra, Bella, Erna, Edna, Piroska, Júlia, Regina, Laura, Emese, Judit, Berta, Bettina, Médea, Gyöngyvér, Nikolett, Nikoletta, Márta, Mónika, Eszter, Dominika, Réka, Evelin, Patrícia, Zsófia, Zsuzsanna, Barbara,
2017. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Janka


Bianka Janka

2017. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Jankát akartam írni én is!
2017. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy 3 szótagos, nem A-ra végződő név illene hozzá leginkább.

Odett, Ivett jutott először az eszembe.

2017. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

*2 szótagos

Elírtam bocsi.

De a Janka nagyon nem jó szerintem, összefolyik teljesen egy szóvá, ráadásul a szóhatáron kijön a KAJA szó. Plusz a fajankó szóra asszociálok ebből a hangzásból pedig imádom a Janka nevet.

2017. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

pont azért jó, mert összefolyik.

kiejtve


Bjankajanka


mint az Annapanna a mesében :) tök aranyos :)

2017. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom, önálló név-e,de a Jankáról gondoltam olyat, hogy esetleg a Bianka becézéséből is önállósodhatott. Szóval én ilyen duplázást nem adnék. Lehet, hogy egy mesefigurának cuki, de most egy valódi emberkéről van szó.
2017. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Janka név nem nagyon tetszik. Jázmin, Boglárka, Réka, Maja, Kata, Lara, Luca, Liza, Zsófia, Rózsa, Borbála, Letti nevek tetszenek még nagyon a Biankán kívül.
2017. aug. 28. 02:03
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Az általad felsoroltakból a Lucára, Lizára szavaznék. Bianka Jázmin sem hangzik rosszul.


Még a listádhoz: Szerintem az olyanokra figyeljetek, hogy ne BianKA KAta, vagy BianKA Rózsa legyen, ahol a két név határán kijön egy értelmes, nem éppen pozitív értelmű szó.


Én pl. a Bianka Katát valahogy nem is tudom úgy kiejteni, hogy ne a "kaka" szót hangsúlyozzam... :)

2017. aug. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
39%
Diána
2017. aug. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!