Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba egyhuzamban 5...

Újszülött baba egyhuzamban 5 órát ébren van, akinek volt hasonló mit tudtak csinálni ez idő alatt, meddig tartott ez ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nincs kereken két hetes a kisbabám, a sárgaság miatt 3 óránként ébresztés van amúgy is és emellé délutántól legalább 5 órán át ébren van, nyüglődik, nézelődik, el van picit, aztán megint nyüglődik.

2022. márc. 10. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kendőtök? Én abba kötöttem fel, egyből nyugi volt.
2022. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál, ha ébren van? Békésen nézelődik vagy sír? Ha sír,feszíti magát, akkor valószínűleg hasfájás lesz az oka.
2022. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az enyèm egyszer 3 òràn àt folyamatosan szopott. Àltalàban mikor èbren volt, akkor ez volt a kedvenc elfoglaltsaga. De sokat nèzelődött is.
2022. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézelődik, van hogy el van magában, mikor megunja picit sírdogál. Próbáltam a kendőt, de nem igazán volt el benne,de majd még megpróbálom, mert az is segítség lenne. A hasfájást azért nem gondolom, mert olyan esténk volt és akkor kihagyás nélkül végig ordította
2022. márc. 11. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

..és mit csinálsz amikor sír?

Nem éhes? Ebben az időszakban még nincs beállva többnyire a tej,vagy kevés az ami van,ezért sokszor kéreszkednek vissza mellre.Egyfajta tejszaporítás.

Nincs nagyon "szabadon hagyva"? Nekem például a fiam csak úgy aludt nyugodtan,ha a két kis kezét enyhén a testéhez szorítva be volt bugyolálva.(ha jobban tetszik magzat pózban volt)

Köldöke hogy áll? Nekünk az is volt probléma.

Büfiztetés minden étkezés után van?


Sajnos számtalan dolog miatt lehet,de egy biztos: a közelség,a test meleg és a test kontakt előbb vagy utóbb megnyugtatja a babát.

Szerintem has fájás lesz,az elég gyakori probléma.Össze húzza magát,erőlködik..

2022. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább csak nyüglődik.

Nem hiszem, hogy éhes, mert mérem és pótolom az adagját tápszerrel, babafészekben alszik, úgyhogy körül is van ölelve. Ha fájna a hasa, akkor gondolom üvöltene végig, de nem ez van. Büfiztetve is van. Még nem esett le a csonk a köldökéről.

2022. márc. 11. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk úgy volt, hogy az első egy hónapban szinte minden éjszakát végig sírt. Nagyon hasfájós volt. 1 hónapos volt mire megtaláltuk a megoldást: lactase comfort csepp. Kb 8 hónapos koráig kapta. Onnantól kezdve, hogy kapta sosem fájt a hasa. Ezen kívül még a levendulás pocak öv is jó volt. Mikróban kell melegíteni. Brendonban kapható.
2022. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!