Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy megbántátok a költözést?

Figyelt kérdés
Elhagytátok a lakhelyeteket a párotok miatt, a barátokat és a munkátokat is otthagytátok, összeköltöztetek messze az otthontól, és megszületett a babátok. Majd 1 év után megbántátok a költözést, és hazavágytok. Mit tegyek?
2010. szept. 13. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

első része:


bp-en laktam és debrecenbe jöttem férjhez azóta is itt lakunk. Nem bántam meg. Utáltam pestet.


ha hazavágysz elsősorban azt kell tisztáznod magadban hogy mi hiányzik. a környezet, a barátok. Biztos hogy barátokat találsz az új helyen is a táj meg lehet hogy más de minden országrésznek megvan a maga szépsége.


Ha nem vagy boldog még férjestül babástól se akkor keress magadnak egy új örömforrást mert gondolom ez igy neked se jó hogy állandóan búslakodsz azon mit hagytál ott és mid nincs itt próbáld meg pótolni az is lehet hogy sokkal jobbat találsz. De ha nem adod meg az esélyt ....

2010. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hála a jó égnek, a páromnak is elege lett itt, és a napokban költözünk haza, amint készen lesz otthon a lakás. már nagyon várom. bár a fiam mindjárt 2,5 éves, mikor terhes lettem, akkor költöztünk, így nem kevés időt húztam itt le, de rémálom sajna...
2010. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Tatabányán születtem és éltem 29 éves koromig. Akkor felköltöztem Pestre, és a párommal együtt éltünk a belvárosban. Aztán vettünk egy házat, és kiköltöztünk Vecsésre. Nem szerettem Tatabányát, bár minden barát és a család is odaköt. De nyüzsire vágytam. Pest viszont a másik véglet volt, és nagyon jól éreztem ott magam. Aztán jött Vecsés, a nyugalomsziget, egy lakópark, ahol gyakorlatilag semmi nincs. De én boldog vagyok itt, valahogy nagyon nem tudom már elképzelni, hogy Pesten vagy akár Tatabányán éljek.

Szerintem is kellene találnod valamit, ami boldoggá tesz, mert így Neked sem jó, és a babádnak sem, ha folyamatosan azt érzi Rajtad, hogy valami nem stimmel, és boldogtalan vagy.

2010. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4éve költöztem Pécsről Bp-re,tök jó volt minden dolgoztam elvoltunk a párommal és még azóta is elvagyunk! Terhes lettem majd megszületett a lányunk 2 éve,ez az időszak nehéz volt,senki közeli barát a közelben se anyuék.Akkoriban szültek a barátnőim is "otthon",itt meg csak olyan ismerősök voltak akinek nincs babája sőt még kilátásba sincs!Kicsit össze zuhantam és bizony volt,hogy megbántam a költözést,de a párom és a lányom mellettem van ez a lényeg! Most már könnyebb mert anyuék és a nővéremék is itt vettek házat!
2010. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Debrecen mellől költöztem Kecskemétre. Már 12 éve. Itt kedtem a fősulit, majd a féjrmet is itt ismertem meg. Innen sehová sem mennék. Ha menni kellene nagyon bánnám, és nem valószínű h meg tudnám szokni. Nagyon szeretema szüleimet, de az a havi 1x-i hazamenetel épp elég abból a környékből ahol felnőttem.Sohasem mennék vissza.
2010. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sírva és depisen költöztem el a férjem munkája miatt Győrbe. Ekkor volt 3 hós a babánk. Honvágyunk volt, sokat voltam egyedül, de aztán lett egy nagyon jó barátnőm, neki is van babája. Aztán a férjem kapott egy jobb állásajánlatot és eredeti lakhelyünkre visszaköltöztünk. Először nagyon örültem, de mikor tudatosult bennem, hogy akkor most a barátaim itt hagyom és valahol meg is szerettem, akkor meg azért sírtam. Soha nem gondoltam volna, hogy Győr hiányozni fog még nekem, 6 hót laktunk ott.

Ha visszahúz a szív, akkor megoldást kell találni, hogy lelkileg béke legyen, és megértés egymás iránt. Ha nem vagytok kiegyensúlyozottak, az feszültséget fog szülni! Nálunk is így volt!!!

2010. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én külföldre költöztem a párom miatt. Nagyon hiányzik az otthon és én sem tudom, hogy mit csináljak. Úgy érzem a babámnak itt nem tudom megadni azt, amit otthon tudnék. Itt egyedül vagyunk, mások az emberek, nem érzem magam jól. Úgy érzem begubózok és ez kihat a babánkra is. A férjemet nagyon szeretem, valahogy szeretnék hazakerülni.

Szóval teljesen megértelek, sajnos tanácsot nem tudok adni, de én is örülnék ha valami okosat olvasnék :)

2010. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, ugyanebben a cipőben járunk. Ideköt a kertes ház és a rajta lévő hitel:( Minden nap bánjuk, hogy ideköltöztünk, a férjemnek is hiányzik a régi városunk. Mi megígértük egymásnak, hogy visszamegyünk, amint csak lehet, ugyanakkor a mostani helyzetben erre remény sincsen...
2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kinek hogyan alakult az élete azóta?

Mi tavaly költöztünk az Alföld szélére és a házat, a kertet imádom, nagyon nyugis környék, de a környezeti adottsággal nem tudok megbarátkozni. Komárom-Esztergom megyében éltünk előtte és ott mindig volt hova menni, folyamatosan túráztunk, itt ilyesmi egyáltalán nincs. A kerttel lefoglalom magam, mindig lehet szépítgetni, de nagyon hiányzik a táj, a rengeteg zöld és a túrák. Csak azzal nyugtatom magam, hogy idén végre életünkben először külföldre megyünk nyaralni.

Az viszont nyugtalanít, hogy lassan egy éve költöztünk ide és még mindig ugyanúgy hiányzik Tatabánya és környéke, mint amikor idejöttünk.

máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!