Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elolvasni? Kétes áruk...

Érdemes elolvasni? Kétes áruk listája.

Figyelt kérdés

[link]


Sok olyan termék is benne van, amelyeket nap mint nap látok a polcokon. Pl.: számos, betűs habtapi szőnyeg...

Nézzetek bele, érdemes:))


2010. szept. 13. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Habtapi szőnyegeket amik ebben a listában vannak, csomó helyen árulnak. Pár napja láttam az Auchanban és az Interspárban is. Hiába apró részeket tartalmaz...

Ezek például 3 éves kortól valók (rá is van írva), egy annyi idős gyereknek meg van már annyi esze, hogy nem vesz ilyesmiket a szájába.

2010. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Megdöbbentő úgyértem a dirib darabokból összerakott játékokról leri hogy nem biztonságosak de

ezt:

[link]


a JYSK-ben is lehet kapni szettben. Anno szimpatizáltam vele. Még jó hogy nem...


ezzel:

[link]


csak az a baj hogy plázában levő játékboltban találtam ilyet de határozottan nem ez a márkanév volt a csomagon hanem valami baby nevü tuti hogy átcsomagolták! 2000.- volt ennyiért még életveszélyes.


Tanulság:


azt eddig is tudtuk hogy a kinai piacon vakmerő dolog vásárolni de hogy a plázai játékboltok is a kinain veszik és újracsomagolnak azt nem tudtam...


a kinaiak megtanulhatnának sorjázni - majd minden terméken rajta van hogy éles szélek nem eldolgozott vágási felület...


Ezek után már megértem azokat akik fisher price-ot vesznek ott legalább nem áll fenn a veszély hogy levágja a nyuszi a gyerek ujját.

2010. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van,habtapival kapcsolatban.Mondjuk müanyag fegyvert sem adnék pici gyerek kezebe a nagy meg nem nyeli le a tapadokorongot.
2010. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk fisher price macit,a cimken mi all?made in china:)
2010. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

09.17-es értem hogy az is kinai de ott biztosan van minőségellenőrzés .. átvizsálás.


Mekkorát vesztenének ha kiderülne hogy egy olyan játék ami majd minden háztartásban előfordul sőt van gyerek akinek egynél jóval több ilyen játéka van veszélyes lenne akármilyen szempontból. Ez a visszahivás tönkretenné őket mert totál megingana a márkába vetett bizalom.


A cégnek ott lenne vége.

2010. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kínai és kínai termékek között is van különbség:) Nike és Adidas dolgokat is gyártanak:(
2010. szept. 13. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Más a kínai termék, és más a Kínában gyártott termék. Sok világcég tart gyártóüzemet Kínában, ugye nem kell magyarázni, hogy miért. Én egy autóipari beszállítónál dolgozom, a cég ameriaki bázisú, de van egy pár üzemünk Kínában is. De csakis az olcsó munkaerő miatt. A minőségellenőrzés ugyanolyan szigorú, mint bármely más európai, avagy amerikai üzemben, főleg, mivel a gyárakat ameriakiak vezetik, nem kínaiak stb. Szóval, lényeg a lényeg, a made in china felirat nem feltétlenül jelenti azt, hogy kínai a termék.
2010. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Carmen, én két fisher price terméket is találtam a listában. egy babát és egy tanuló konyhát... (nézzetek alaposan körül, mielőtt értelmetlen beszélgetést folytatnátok)
2010. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na-Na!!! Nem vitaszítás volt a cél, hanem, hogy tájékozódjunk és megosszuk a véleményünket:)))
2010. szept. 13. 11:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: Carment miért kellett lepontozni?
2010. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!