Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babaszoba oldalára raktam...

A babaszoba oldalára raktam fel hirdetést, hogyan lehet elolvasni? Emailben jön üzi, hogy érdeklődik xy, de belépés utána is azt írja hogy nincs ilyen azonosítójú üzenetem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor fent jobb oldalt ki kell írnia,hogy hány privát üzeneted van.

2009. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem jelzi, azt írja hogy nincs privát üzenetem, viszont emailcímem meg jelez hogy üzenetem jött, az alábbi linkre kattintva el tudom olvasni belépés után.

De semmi!

mi lehet a baj?

2009. aug. 19. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha nem a linkre kattintasz,hanem úgy lépsz be,és megkeresed a válaszokat?Úgy nem lehet? Csak kérdem ,még nem adtam fel így hírdetést, de ilyenkor ott a babaszobán a moderátornak vagy szerkesztőknek érdemes írni,hogy mi lehet a baj,biztos tudnak segíteni.Ők jobban belelátnak.
2009. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket elérni, nem találok olyan opciót sajna, de köszönöm
2009. aug. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!