Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan nőt aki...

Hol találok olyan nőt aki evele otthon van a sajat gyerekei miatt es tudna vigyázni az enyémre is akinek fizethetek ezert ameddig en dolgozom?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Hol találok olyan nőt, aki eleve otthon van a saját gyerekei miatt és tudna vigyázni az enyémre is? Akinek fizetnék ezért, ameddig dolgozom.


Tessék, így könnyebben megérti mindenki.

Amúgy ilyet szerintem keveset vállalnak. Aki otthon van, nyilván azért, mert pár hetes/hónapos babával van otthon, vagy 1-2 évessel. Nem hinném, hogy mellé még odavinnének egy idegen gyereket is, ez hatalmas felelősség és logisztika...


Esetleg nyugdíjas óvónőknél, volt gondozóknál érdeklődj efelől.

2022. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Helyi facebook csoportokban. Jàtszòtèren, ismeretsègi körben.
2022. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt hogy kell elképzelni, 5 nap, napi 9-10 órában, mennyi idős a gyerek? Miért fontos, hogy kisgyerekes anyuka legyen, erre való a babysitter?!
2022. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahol én élek (külföld), nagyon sok anyuka csinálja ezt. Míg otthon van a gyerekkel, vigyáz 1-2 másik gyerekre is.
2022. márc. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
3-as, és itt azért jobb, mint a babysitter, mert a home daycar-ben fizetsz napi 30 dollárt, a babysitternek meg 150-et.
2022. márc. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2022. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függmennyi időre.


Mondjuk én bevállalnám, ha kijönnék a gyerekkel és egyet értene a szülő az én nevelési elveimmel itthoni szabályaimmal.


Helyi “babás/ kisgyerekes” csoportban, esetleg a védőnő ajánlása vagy játszótér.


Baromi bizalmi feladat.

2022. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Jah és a legfontosabb, hogy mekkora a gyerek.
2022. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2honapos Budapest (:
2022. márc. 15. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Huhh Kérdező, ilyen kisbabát szerintem olyan nő biztos nem fog elvállalni, aki a saját gyerekével otthon van. Azért egy újszülött 24 órás figyelmet igényel, nincs az, hogy leteszi és eljátszik a saját gyerekével, ő közben halad a dolgával stb. Nem is értem, hogy jut ilyen eszedbe.

Szerintem inkább keress egy bébiszittert.

2022. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!